החורף הגיע וכמו תמיד הוא מצריך הצטיידות מיוחדת למלתחה המתאימה. אחד הביטויים המובהקים של כך הוא הצורך ברכישת נעלי ספורט המתאימות לחורף ולילדכם ומהוות מרכיב מרכזי חשוב בכל פעילות ספורטיבית שצפויה להתבצע. מאמר זה מתייחס למספר דגמים שווים ומומלצים במיוחד אותם תוכלו למצוא באתר נעלי נמרוד.

 

הדרישות מנעלי הספורט

כמו במקרה של נעלי ספורט לריצה למבוגרים , הרי שגם עבור הילדים עומדות בוודאי לא מעט אפשרויות. בתור הורים, ברור שאתם לא יכולים להתפשר בבחירת נעלי הספורט של ילדיכם. בבחירת נעלי ספורט ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון:  

  • בטיחות השימוש בנעליים – נעלי הספורט חייבות להיות בטיחותיות היות וילדים מהווים אוכלוסייה הרגישה מאד לנפילות, על אחת כמה וכמה במהלך פעילות גופנית, חשוב לבחור בנעליים שהתכנון שלהן יאפשר למנוע מצבים אלו (למשל, מבנה סוליה נכון או מנגנון לבלימת זעזועים).

  • נעליים אנטומיות – חשוב שנעלי הספורט יהיו אנטומיות. במידה והנעל אינה עונה על התנאי הזה, הדבר עלול להביא לנזק מצטבר לרגליהם של הילדים, נזק שעלול לפגוע בהליך ההתפתחות והגדילה שלהם בצורה ניכרת.

  • חשוב לוודא תמיד את התאמת הנעל לילד ולכן, יש לוודא כי המדידה מתבצעת בעמידה על שתי הרגליים. כידוע, אצל ילדים עלולה רגל אחת לגדול מהר יותר מהשנייה. צריך לקחת בחשבון את הגדילה של כפות הרגליים גם במעמד הבחירה של המידה, כאשר מומלץ מאד להעדיף נעל אשר משאירה "מרווח ביטחון" של מספר סנטימטרים בין הבוהן לבין חרטום הנעל.

  • עניין חשוב נוסף הוא כמובן מראה הנעליים. הילדים נמצאים בגיל בו הם "חרדים" לגבי ההופעה שלהם, מושפעים מהמגמות האופנתיות המקיפות אותם ומעוניינים ליצור רושם חיובי, שיסייע להם גם מבחינה חברתית. נעל ספורט בעיצוב צעיר, המושך אליו תשומת לב, מקבלת חשיבות גבוהה בזמן בחירת הנעל.

 

נעלי ילדים צריכות להיות יפות, נוחות וטובות לספורט

 

המוצרים המובילים של נעלי נמרוד

נעלי נמרוד מציגים קולקציה ספורטיבית ואופנתית במיוחד למותג הבית 'נמרוד' ומחלקת המותגים הבינלאומיים. בין דגמי הקולקציה ניתן להשיג דגמים עם סוליות קלות וגמישות העשויות גומי עמיד למניעת שחיקה והחלקה עם שכבת ביניים ספוגית לבלימת זעזועים. לצד מספר דגמי קט - רגל לילדים ונוער בעלות סוליות קלות וגמישות עשויות גומי, דגם עמיד בפני שחיקה.

 

ישנם דגמים מובילים שונים של נעלי ספורט, הן לבנים והן לבנות. קולקציית נעלי החורף לילדות, למשל, כוללת בתוכה דגמים בעלי עיצובים קלאסיים ואופנתיים גם יחד, נעליים המשלבות היטב בין מראה מרשים, איכות גבוהה ונוחות מקסימלית.  דגם מומלץ במיוחד לבנות הן הנעליים הגבוהות בסגנון מראה יומיומי אופנתי עם שילוב עור הפוך ונגיעות פרווה בצבע ורוד וחלומי. את הדגם ניתן לראות בעמוד הבא - נעלי חורף בנות

 

עבור הבנים מוצעת קולקציה של נעלי חורף, בסגנון "נעלי עבודה": נעליים אלה הן בעלות לוק אורבני הנחשב לאופנתי ביותר כיום, סוליית טרקטור מאסיבית, לולאת אחיזה אחורית, תפרים גסים ושלל פיתוחים שהופכים אותן לנוחות ובטוחות. נעלי הספורט, מותאמת לשלבים ההתפתחותיים השונים של הילדים, או אפילו לסוג הפעילות הספציפית שהם עתידים לבצע. את הדגם ניתן לראות בעמוד הבא - נעלי חורף בנים

 

אחד המוצרים הנחשקים בתחום נעלי הספורט כיום הוא המגפיים. מגפיים יכולים בהחלט להיות ספורטיביים. דוגמא מובהקת לכך היא המגף האוסטרלי, אשר מגיע בצבע אפור או ורוד, כולל סוליה נוחה ומספק הגנה מלאה מפני תלאות מזג האוויר החורפיות. דגם של המגף האוסטרלי ניתן לראות בעמוד הבא - מגפיים לילדות

 

דגם מוצלח נוסף אשר נמכר בחנות הוא נעלי סניקרס גבוהות לבנים, המגיעות בעיצוב פאייטים.  את הדגם ניתן לראות בעמוד הבא - סניקרס גבוהות פאייטים

 

הצצה מהירה