RSS

בלוג

נעלי ספורט לילדים אדידס – לתת את הטוב ביותר לילדים שלנו

כל הורה רוצה ויעשה הכול על מנת לתת את הטוב ביותר לילדים שלו. מתן הטוב ביותר מכל דבר לילדים שלנו יכול לאפשר לנו ולהם להיות מאושרים יותר ורגועים יותר. קנייה של נעלי ספורט לילדים אדידס היא קנייה של מותג הנעליים הטוב ביותר שיש כיום בשוק. כאשר אנחנו מקפידים לקנות מותגים לילדים שלנו אנחנו מראים להם שאכפת לנו מהם ושנעשה הכול בשבילם. חשוב מאוד לבחור לקנות נעליים שהן מותאמות לגיל של הילדים ושיכולות לאפשר להם להרגיש בנוח שהם עושים ספורט או כאשר הם הולכים לבית הספר.

 

נעלי ספורט לילדים אדידס – לאפשר לילדים שלנו לגדול בנוחות

 

קנייה של נעלי ספורט לילדים אדידס תוכל לאפשר לילדים שלנו לגדול בנוחות וליהנות יותר מכל פעילות שהם עושים. הנעליים שהילדים שלנו לובשים הן חשובות מאוד כי הן מאפשרות להם ליהנות מיציבה טובה יותר והן מונעות מהם בעיות כמו בעיות גדילה או בעיות גב. השקעה באיכות הנעליים של הילדים שלנו תאפשר להם להרגיש טוב יותר ולפעול באופן טוב יותר במצבים שונים כמו שיעורי ספורט, הליכה מהירה לכיתה או מצבים אחרים שחשוב בהם להיות עם שני רגליים על הקרקע.

 

נעלי ספורט לילדים אדידס – למשחקי כדורגל

 

נעלי ספורט לילדים אדידס הן הנעליים הטובות ביותר שאנחנו יכולים לקנות לילדים שלנו כאשר אנחנו רוצים שהם ייהנו בשיעורי כדורגל. חוג כדורגל הוא חוג אהוב מאוד גם על בנים וגם על בנות. כאשר אנחנו רושמים את הילדים שלנו לחוג כדורגל אנחנו חייבים לקנות להם נעלי כדורגל באיכות גבוה. כאשר אנחנו קונים לילדים שלנו נעליים של אדידס הם יכולים לבחור נעל שהיא גם נוחה וגם בריאה וגם מתאימה לטעם האישי שלהם מבחינת העיצוב והנראות שלה. חשוב מאוד לערב את הילדים בקנייה של הנעליים ולאפשר להם לבחור את הנעל שהם הכי אוהבים והכי מתאימה להם מבחינת מה שהם אוהבים. נעליים אלו מגיעות עם אחריות והן מאפשרות לנו להיות בטוחים שהילדים שלנו בטוחים כאשר הם עושים ספורט.

 

המאמר נעלי ספורט לילדים של אדידס פורסם ראשון בנימרוד

 

נעלי ספורט לילדים אדידס

 

 

נעלי ספורט הליכה הכי טובות – להליכות מהירות בבקרים

כאשר אנחנו רוצים לרדת במשקל אנחנו רוצים לעשות זאת גם בעזרת דיאטה וגם בעזרת ספורט. עשיית ספורט כחלק מחיי היומיום שלנו יכולה לאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר. איכות החיים שלנו יכולה להשתפר כאשר נעשה שימוש באביזרי ספורט איכותיים וטובים ברמה גבוה. נעלי ספורט הליכה הכי טובות יכולות לאפשר לנו ליהנות יותר מההליכה השגרתית שלנו בבוקר כאשר אנחנו מלאים במרץ ורוצים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר. אנשים שהולכים נהנים מבריאות טובה יותר מאשר אם הם לא היו הולכים ולא עושים באופן שגרתי ספורט למען עצמם.

 

נעלי ספורט הליכה הכי טובות – למי שרוצה לרדת במשקל

 

נעלי ספורט הליכה הכי טובות יכולות להקל מאוד על מי שרוצה לרדת במשקל. ירידה במשקל יכולה לאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר ומבריאות טובה יותר. הבריאות שלנו יכולה להיות הרבה יותר טובה כאשר אנחנו מקפידים לעשות הליכה ספורטיבית פעם ביום או לפחות שלוש פעמים בשבוע. כאשר אנחנו עושים הליכה חשוב ללכת הליכה נמרצת בקצב מהיר ולא הליכה איטית. ככל שנלך מהר יותר כך נפיק מההליכה הרבה יותר תועלת ונוכל לרזות מהר יותר. רק מהליכה או מספורט לא מרזים וחשוב לצד ההליכה לשמור גם על דיאטה מאוזנת שמתאימה לגוף האישי שלנו.

 

נעלי ספורט הליכה הכי טובות – לנשים וגברים

 

נשים וגברים רבים רוצים שיהיה להם את התנאים הטובים ביותר בשביל להצליח בחיים ומחקרים רבים הוכיחו שעשיית ספורט בדגש על הליכה מאפשרים תנאים מעולים להצלחה. נעלי ספורט הליכה הכי טובות הן נעליים שמתאימות למידה האישית שלנו ויכולות לאפשר לנו ליהנות מאיכות הליכה נעימה יותר. ככל שהנעליים שנקנה יהיו טובות יותר כך יוכל להיות לנו קל יותר ללכת לאורך זמן. הליכות אחת לכמה ימים יכולות להזרים טוב יותר את הדם בגוף שלנו והן יכולות לאפשר לנו להרגיש רעננים יותר והרבה יותר שמחים. בסופו של דבר חשוב להקפיד ללכת בשעות קבועות מוקדם בבוקר או בערב כאשר אין שמש חזקה וחם מאוד.

 

נעלי ספורט הליכה

תברחו! מדוע זה ממש לא משנה אילו נעלי ספורט אתם נועלים

אין בזבוז זמן גדול יותר מאשר שיחה ארוכה עם פונדמנטליסט ריצה יחף על פי מחקר מדעי חדש.

 

אני לא מתנגד לריצה: אני רץ ברוב הימים, כדי להישאר בכושר ולנשום אוויר צח, ובגלל שזה בריא יותר מסמים משפרי מצב רוח. כמו כן, זו פעילות חברתית: יצרתי חברים טובים דרך מועדוני ריצה מקומיים.

עם זאת, היבטים חברתיים מסוימים לגבי בילוי זה משעממים אותי עד ייאוש, בראש הצמרת השעמום נמצאים דיבורי סרק על נעלי ריצה . המשתנה המוזר ביותר נובע מקהילות כנסיית היחפים והמינימליסטים (Church of Barefoot and Minimalist): אנשים אחוזי דיבוק באופן לא ברור בלהט משיחי  לגבי היתרונות האפשריים הקיימים בריצה בנעליים, אשר בסופו של דבר, פחות מרופדות.

אין הפוגה מהקשקושים שלהם על איזה דגם יותר מגניב, קל, מהיר; אילו נעליים מספקות את התחושה "הכי אמתית", בעלות פחות ריפוד, "נפילת עקב" אופטימלית, בלה, בלה, בלה. זה כמעט מספיק כדי לגרום לי להשליך את נעלי הנייקי התשושות שלי לפח האשפה ולפתח הרגל שתייה מופרזת. למרבה המזל אני לא היחיד ששם לב לשטויות האלה. מחקר חדש מתוך British Journal of Health Psychology מצא כי דעות האצנים לגבי נעליים לא רק אינן עקביות אלא גם חסרות היגיון – אם לא על גבול הפנטזיה.

בין אם לריצה יחפה או בנעליים מינימליסטיות יש יתרונות מעבר למשקל הקל (יתרון מובן מעליו), זאת אני לא יודע. גם לא בדיוק אכפת לי. הניכוי שלי, המבוסס על שנים של ריצה ושיחות עם רצים אחרים, הוא שאלה הרצים הרבה, רצים מהר יותר; אלה המתאמנים בתדירות ובהדרגתיות סובלים מפחות פציעות; למותג/יצור/דגם הנעל יש השפעה זניחה.

למשועממי הנעליים, הבחנות הגיוניות אלה כה חסרות משמעות, עד כדי חילול הקודש. יש עוד קילומטראז' רב שניתן להפיק מרעיונות המתאימים להגדרה של הגיל שלנו: אתם קונים עוד דברים. אם כי היותם פוריסטים וקמצנים, רצים מעדיפים את הסחורה שלהם במסווה של אנטי-מסחרי, למשל "הנעליים היחפות" האוקסימורוניות.

אני אתעלם מההגבלות של המחקר הנ"ל – לדוגמה, העובדה שהוא כלל ראיונות עם רק שמונה אנשים אשר רצים כפנאי – ובמקום זאת מתמקד "בניתוח התימטי" חסר הספק שלו. מטרת המחקר הייתה לקבל אחיזה על האופן שבו אנשים תופסים ריצה יחפה, והיא זיהתה את הנושאים הדומיננטיים הבאים:

נעלי ריצה

 

'ריצה יחפה היא טבעית יותר'

 

אנו רצים עם נעליים בעלי סוליה קשיחה על מספר משטחים הגיוניים: משטח בלתי סביר. ביקרתי באתיופיה והתאמנתי עם מתמודדים קשוחים אשר מסתובבים יחפים ומשתמעים כהגיון כלכלי, אך לא כך הדבר. במקום זאת, הם מגרדים כסף יחד כדי לקנות נעליים בלויות, ישנות ויד שנייה ממתאמנים אשר רק כך יכולים להרשות לעצמם. ובתוך החור הזה, מתאמנים כבדים, תנו לי לספר לכם, הם אכן רצים מהר; מהר יותר ממני, וסביר להניח שגם מכם. לכו תבינו.

 

'ריצה יחפה היא קיצונית'

למרות התפיסה שריצה יחפה "טבעית יותר", המרואיינים תייגו זאת "כקיצונית", "משוגעת" ו"מוזרה". זווית הראייה מכירה במרומז – לפחות, הגיון חלקי – להתעלות על הטבע שלנו, האנשים הנועלים נעליים אשר מועילות לנו. עדיין מעודד שניתן לומר שמדובר ב"כת" של  בבודדים הרצים יחפים לצד אופנות אחרות כמו פיילו ודיאטות קיטו.

"אני חושב שבונים התמכרות" אומרת אנני, "סובלנות לפעולות מסויימות. אתה צריך להתחיל לעשות את מה שמוזר יותר וקיצוני יותר."

מילים חכמות, אנני. מריצה יחפה, זה מדרון חלקלק לתחתית אשר אחדים יכולים לטפח תקווה לאחרים על ידי פעולות; ולא קירות.

 

'נעלי ריצה צריכים לספק תמיכה'

מספר משתתפים במחקר נראים ברעיון התמיכה – אך ללא הסכמה ביניהם על איזה הקשר של תמיכה בנעליים הם מתכוונים. מרואיין אחד טען שהליכה יחפה יותר תומכת, כאשר אחרים, כאשר אחרים מספקים "תמיכה" כשם נרדף עם "מרופדים היטב". היו המון דיבורים אודות תמיכה כתמיכה מעורפלת אשר איכשהו ממשיכה לרקום עור וגידים ומגינה מפני פציעות.

 

ליז, למשל, תומכת בנעליים מתאימות: "כן, רק בגלל שהן תמיכה ומשאירות את העקב במקום." היכן התמיכה של העקבים של ליז מסתיימים, השם יודע.

אמה התפרצה: "אני רוצה לוודא שהנעלים שלי תומכות בכפות רגליי, הרגליים שלי, והברכיים שלי במיוחד."

לא הדוק מדי, לא משוחרר מדי: המדריך להתאמה מושלמת של נעלי ספורט לריצה

תעשו לעצמכם טובה ותלמדו איך להתאים נעלי ריצה(כמו שצריך!). אנו מבטיחים שתחסכו לעצמכם כאב לא נחוץ ואולי אפילו כמה ציפורניים שחורות!

 

אם אתם תוהים איך להתאים את נעלי הריצה שלכם לרגל, בשביל ריצה מהנה ונוחה, נעלי הריצה שלכם צריכות להתאים באופן מעט שונה מאשר הנעליים הסטנדרטיות שלכם... במילה אחת: גדול יותר.

נעלי ריצה

 

לרוב משמעות הדבר היא לקנות נעל במידה אחת יותר מהמידה שאליה עם רגילים כדי שנעלי הריצה יתאימו בצורה שאתם צריכים. להתאים לכם את הנעל הנכונה זה התפקיד שלנו, כדי שתוכלו לדאוג כמה שפחות בנושא התאמת נעלי ספורט. אולי זו הסיבה שאנחנו חברת הריצה היחידה אשר מבצעת מבחן התאמה לכל נעל שאנחנו מוכרים.

קפצו אל הקישורים מטה כדי ללמוד עוד!

 

כיצד להתאים נעלי ספורט לריצה?

 

 לפני שאתם יוצאים ומשקיעים בזוג נעלי הספורט הבא שלכם, וודאו שאתם קוראים הכל כל התאמת נעלי ריצה כדי להבטיח שאתם מבצעים את הרכישה הנכונה. לפניכם מספר טיפים חשובים שכדאי לזכור כאשר מודדים זוגות שונים:

 

 1.       מקום לזוז – אמור להיות מרווח של כאגודל בין סופה של הבוהן הארוכה לבין סוף חלקה הקדמי של הנעל. בעוד שהטיפ זה הינו סטנדרטי בהתייחס לרוב סוג הנעליים, הוא חשוב במיוחד כאשר מדובר בהתאמת נעלי ריצה. כאשר הולמים במדרכה שוב ושוב יש צורך בהרבה מרווח באזור הבהונות של הנעל בכדי שתוכלו לספוג הרבה התנגשויות; אם הנעליים שלכם יצטופפו בחלקה הפנימי של הנעל, לא יהיה לכם מספיק מרווח תנועה על מנת לספוג את עוצמת הפגיעה. הנחיתות שלכם יהיו פחות סלחניות, וכמובן שתוכלו לפתח כאב רגליים רציני בזמן הריצה.
 2.       מידה גדולה יותר – כדי לקפוץ בחצי מידה, אתם תצטרכו לדעת מהי מידת הנעליים האמתית שלכם. על מנת לעשות את זה, עמדו על פיסת נייר כשאתם לבושים גרביים בעובי ממוצע. נסו לא לזוז, ציירו בעפרון או בעט בצמוד לרגל את גבול הרגל שלכם. מדדו את המרחק בין נקודת הקיצון האנכיות לקבלת אורך הרגל, ובין נקודות הקיצון האופקיות לקבלת רוחבה. הערה: בצעו פעולה זו עבור שתי הרגליים הנפרד מפני שאחת יכולה להיות שונה בגודלה מהשנייה! במידה וזה המקרה, השתמשו במספר הגדול יותר כדי לקבוע את מידת הנעליים להרגשה נוחה יותר.
 1.       אחיזה – חפשו התאמה בטוחה ונוחה באמצעות חלקה המרכזי של הנעל; אתם תרצו שלבהונות שלכם יהיה מקום לנוע אבל שימו לב שנעל ספורט לא אמורה להתנדנד מצד לצד. אם מבנה הנעל לא טוב מספיק, תוכלו לגרום לפציעה כואבת אשר תמנע מכם להתאמן לכן תדאגו שאתם מוצאים את נעל הריצה הבטוחה, בעלת האחיזה הטובה ביותר וכמובן לא צפופה מדי. תארו יד אשר אוחזת בעדינות את רגליכם במקום, עוטפת אותה ברכות בחזקה האמצעי של הרגל ומספקת לקשתות הרגל את התמיכה הספציפית שהן דורשות – בין אם הן נמוכות או גבוהות.

נעלי ספורט לריצה

 

 

 1.       עניין העקב – בדיוק כמו בחלקה האמצעי של הרגל יש לוודא כי המרווח בין הרגל לנעל הינו קטן מאוד או לא קיים בכלל כדי למנוע את החלקת הנעל מהרגל. נעל אשר מחליקה מהרגל יכולה להוות בעיה חמורה – בין אם אתם מתאמנים למרוץ הבא או סתם יוצאים לריצה בשכונה. בין אם אתם בוחרים מבנה ספוגי יותר, צווארון מרופד, לשונית עקב מרופדת או כל תכונת בטיחות אחרת, קחו את הנעליים לבדיקה קצת ברחבי החנות ובדקו שאינן מחליקות מהרגל.

דעו את המטרות שלכם – כאשר זה מגיע ללמידה לגבי מבירת נעלי הריצה שלכם, חשוב לבסס את ההחלטה שלכם על הקשתות וסוג הפרוגרציה (ניטרלית או יציבה), וכמו כן הריפוד האידיאלי עבורכם (רמה 1-5). עם זאת, סוג הריצה אליו אתם מכוונים גם הוא עשוי להשפיע על בחירת הנעליים הנכונות. בחירת נעל הדוקה יותר תאפשר לרגל פחות מרווח תנועה בתוך הנעל כאשר תגבירו את קצב הריצה, כך שאם מהירות היא שם המשחק שלכם, אתם תרצו לוותר על מרווח תנועה בחלקה הקדמי של הנעל לטובת התאמה הדוקה יותר.

 

 

כיצד להתאים נעלי ספורט של ריצה? תשובות לשאלות נפוצות

 

 •          האם הנעליים שלכם מתאימות לכם "כמעט" בדיוק?

אולי כמה טריקים לקשירת הנעליים זה בדיוק מה שאתם צריכים כדי להגיע להתאמה מושלמת. נעילת העקב בעזרת קשירה טובה למניעת החלקת העקב מהנעל, בעוד שקשירה פתוחה יותר טובה עבור אלה עם נפח רגל גדול יותר המחפשים התאמה עם כמה שפחות גירוי.

 

 •          האם הגרביים שלכם עבות מדי?

כאשר מודדים נעלי ריצה, אל תבחרו בגרביים עבות. עובי הגרב יכול להשפיע על התאמת הנעל, לכן קחו בחשבון איך ריצה במזג אוויר קר או חם תשפיע על רמת הנוחות.

 

 •          לא בטוחים במידת הנעליים שלכם?

לחצו על הקישור והדפיסו את טבלת המידות היעילה שלנו ומדדו את רגליכם בבית. וודאו כי אתם מודדים את שתי הרגליים מכיוון שהן יכולות להיות שונות בגודלן ואת הרכישה בצעו על פי המידה הגדולה יותר – פלוס חצי מידה יותר! מידת הנעליים שלכם עשויה להשתנות עם הגיל, לכן זכרו לבצע מדידות מדי שנה.

 

 

 

מדריך לבחירת מגפיים

מגפי גשם הם פריט הנעלה הכרחי לילדים, המאפשר לילדים להיות בחוץ בכל סוגי מזג האוויר בלי שכפות הרגליים שלהם יתקררו וירטבו. במיוחד כשזה נוגע למגפי גשם, חשוב לוודא שהם מתאימים בגלל שאין דרך לכוונן את המידה. מגוון מגפי הגשם של Bנימרוד כולל צורות שונות ומגוונות המכסות את רוב סוגי ההתאמה.

 

מגפי גשם העשויים מחומרים טבעיים

 

מגפי הגשם שלנימרוד עשויים מגומי טבעי, שהוא חומר עמיד ורך. גומי טבעי הוא 100% עמיד בפני מים וגמיש. זה גורם למגפי הגשם להיות גמישים ונוחים ולכך שקל לנעול אותם וללכת איתם.

 

מגפיים לילדים

 

מגפי גשם עם מרווחי קרסול צרים ורחבים

 

מגפי הגשם שלנו מעוצבים בהתאם לטרנדים והאופנה של היום ומגיעים בהרבה צבעים שונים ובנוסף גם מגוון דפוסים וצורות.

אנחנו מוכרים מגפי גשם לבנים ולבנות, גדולים וקטנים. מגפי הגשם שלנו מעוצבים כך שיתאימו בצורה מעולה תוך מתן תמיכה ויציבות לכפות הרגליים. אנחנו מייצרים מגפיים עם מרווחי קרסול צרים וגם רחבים. זה מבטיח שהילד שלך יוכל ללכת בטבעיות במגפי הגשם שלו ושהנעילה שלהם לא פוגעת במשחקים שלו או ביכולת שלו ללכת.

 

מקום לגדילה במגפי גשם

 

כשאתה קונה מגפיים לילדים שלך, הימנע מלקנות כאלה שיש בהם יותר מדי מקום לגדילה כי מגפי גשם לא יכולים להיות קשורים לכף הרגל באותה דרך שנעליים אחרות יכולות להיות. אם מגפי הגשם שאתה קונה גדולים מדי הם יישחקו מהר יותר, גם מבפנים וגם מבחוץ, כי כפות הרגליים של הילד שלך יחליקו קדימה ואחורה בתוך המגפיים וככה ישחקו את הסוליות. מגפי גשם הם כבר גדולים ורחבים יחסית לנעליים ומגפיים אחרים. לכן כדאי שתוודא שאתה בוחר זוג בגודל המתאים, הן מבחינת מרווח הקרסול והן מבחינת הרוחב. אם אתה רוצה קצת חום נוסף ושיהיה טיפה יותר צמוד, אתה יכול להוסיף סוליה נוספת מצמר בתוך המגפיים. גם זוג עבה של גרביונים או גרבי צמר יכול לעזור.

 

טיפול במגפי גשם

 

הנעלה העשויה מגומי טבעי דורשת מעט טיפול כדי לשמור עליה במצב מעולה. אתה צריך תמיד לנסות לשמור על מגפי הגשם נקיים מבוץ ולכלוך כדי להימנע משחיקה מיותרת. גם מריחה של שמנים טבעיים מהצומח,כמו שמן זית, עוזרת. השמן שומר על הגמישות הטבעית של הגומי, ובכך מאריך את החיים של מגפי הגשם שלך.

 

מגפי גשם לחורף

 

מגפי גשם לחורף שומרים על כפות הרגליים של הילד שלך יבשות וחמימות בימי חורף רטובים. חשוב לזכור שמגפי גשם הם לא אלטרנטיבה לנוחות ופונקציונליות של מגפי חורף העשויים מעור, אלא במקום זאת משמשים כפריט הנעלה נוסף עם שימושיות נפרדת במהלך חודשי החורף.

מגפי הגשם לחורף של נימרוד זמינים בדגמים עם ריפודים שונים. שני סוגי הריפודים הם חומרים טבעיים, מה שעוזר ליצור אקלים חם ונושם לכפות הרגליים בתוך המגפיים.

 

ריפוד כותנה

 

ריפוד כותנה הוא ריפוד מווסת טמפרטורה וסופג זיעה, והתוצאה של זה היא כפות רגליים יבשות, אך גם חמות.

 

ריפוד צמר

 

ריפוד צמר הוא מעולה לימי וחודשי חורף קרים מאד, משום שהצמר הרך מספק אקסטרה חום  ואפשרות לכפות הרגליים לנשום.

 

המאמר מדריך לבחירת מגפיים פורסם ראשון בנימרוד

 

 

5 טיפים לבחירת נעלי ספורט לילדים לבית הספר ולספורט

כשאתה קונה נעלי ספורט לילדים שלך- אתה יודע שזה מספיק קשה לשמור על זה שהילד שלך יעמוד בשקט כדי שהוא יקבל את הנעליים שמתאימות לו במידה, שלא לדבר על הנעל המתאימה ביותר באופן כללי.

 

הנה טיפים שאנחנו כאן בנימרוד חיברנו כדי לעזור לך למצוא את נעלי הספורט לילדים הנכונות.

 

5 טיפים לבחירת נעלי ספורט לילדים

 

1)בחר את הנעל המתאימה למטרה המתאימה

 

לאיזה שימוש נועדו הנעליים? האם הם ישמשו לריצה והאם הנעליים ישמשו למספר מטרות כמו בעיטה בכדורגל או משחקים במשטחי ספורט כמו כדורעף וכדורסל.

 

נעל ריצה לילדים מעוצבת לריצה, במיוחד לריצה בקוים ישרים ובמיוחד אפילו יותר- ריצה קדימה!  היא עשויה מחומרים קלי משקל (כמו רשת מלמעלה וסוליות גומי נפוחות) שהם מעולים לריצה כי הם קלים -  אך יחד עם זאת הם לא כל כך עמידים. אם אתה חושב שבעיטה בכדור או ריצה על מגרשי משחק עשויים אספלט הן פעילויות די מחוספסות, אז הנעליים שלנו צריכות להיות עמידות כדי להתאים.

 

אם הילד שלך שוחק את הנעליים שלך עוד לפני שהן כבר לא מתאימות במידה- אתה צריך לבחור נעליים עמידות יותר כמו לדוגמה האליפטיקליות עמידות יותר בחלק העליון והסוליה שלהן נשחקת פחות. הן כמובן כבדות יותר אבל יחזיקו מעמד לטווח רחוק יותר.

 

משתתף בספורט מסויים?  תמיד הכי טוב לבחור את הנעל לספורט המתאים. תזכור- נעלי הילדים האלו מעוצבות לצורך ספציפי של ספורט. שימושן למטרות שהן לא נכונות יגרום לשחיקה מהירה יותר של הנעל, וגם לא יהיה מהנה כל כך לילד שלך.

 

2) חשוב על הצבע

 

האם לבית הספר של הילד שלך יש חוקים לגבי צבע הנעליים שעליו ללבוש? האם הילד שלך תמיד מלכלך את הנעליים שלו ואתה לא יודע איך לנקות נעלי ספורט של ילדים?

 

אולי כדאי שתשקול את האפשרות של נעלי ספורט שחורות לילדים? בעוד שטכנית נעלי ילדים שחורות לא נקיות יותר, הן כן מחביאות את הכתמים הרבה יותר טוב מהלבנות.

 

3) התחשב בעד כמה הילד שלך טוב בלקשור את השרוכים שלו?

 

אם הילד שלך צריך עזרה בלקשור את השרוכים של הנעליים שלו- אולי תשקול את האפשרות של נעלי ספורט לילדים עם סקוץ'.

 

נעלי סקוץ' הן אופציה מעולה- הן בונות בטחון אצל הילד שלך בכך שמאפשרות לו לדאוג לעצמו.

 

4) האם הילד שלך צריך מדרס נוסף בנעלי ספורט לילדים שלו?

האם קיבלת המלצה מפודיאטר למדרסים להנעלת הילד?

 

טריק מהיר לבדיקה האם לנעל יש מדרס הוא להסתכל לתוך נעל הספורט לילדים. אם הקשת היא בצבע ככה- זה מצביע על כך שלנעל יש מדרס משום שחלק זה של הסוליה הוא חתיכה צפופה יותר של גומאויר משאר הסוליה.

נעלי ספורט לילדים

 

 

5) התאם את הנעליים כך שיהיה קצת רווח לגדול- אבל לא יותר מדי.

 

משחקי ספורט הם מהנים לילדים. אל תפחית מהכיף הזה בכך שתגרום להם ללבוש סנפירים.

 

אפשר מרווח של כאגודל (שלך) מהחלק הקדמי של כף הרגל- זה מאפשר מספיק מקום לפרץ גדילה- אבל לא מספיק כדי שכף הרגל תשחה בתוך הנעל. נעליים מעוצבות כך שיתאימו נכון- לילדים יהיו ביצועים טובים יותר והם יהנו יותר במיוחד אם הם בנעלי ספורט לילדים המתאימות בצורה טובה.

 

המאמר 5 טיפים לבחירת נעלי ספורט לילדים לבית הספר ולספורט  פורסם ראשון בנימרוד

 

 

נעלי ספורט לנשים – פריט אופנתי לכל דבר

לנשים רבות חשוב להיראות טוב, אבל הן לא רוצות שהיופי יבוא על חשבון הנוחות שלהן. כל אישה שרוצה לשפר את המראה החיצוני שלה מבלי שיכאב לה הגוף יכולה לבחור ללבוש נעלי ספורט מעוצבות במקום נעלי עקב. נעלי ספורט הן פריט עיצובי לכל דבר ולנשים רבות יותר נוח ללבוש נעל ספורט מאשר נעלי עקב שכואב מאוד ללכת אתן במשך שעות רבות. נעלי הספורט לא חייבים להיות בצבע לבן משעמם וניתן גם לקנות נעליים עם הדפס מיוחד או נעליים בעלות עיצוב מסוגנן. קנייה של נעלי ספורט לנשים יכולה לאפשר לנו לכל אישה לשפר את האופנה והסגנון האישיים שלה.

 

נעלי ספורט לגברים – לעשות ספורט בנוחות

 

לא רק נשים רוצות להיראות טוב ושיהיה להן נוח. גם גברים רבים רוצים להרגיש בנוח כאשר עושים ספורט וזאת מבלי לפגוע במראה החיצוני שלהם. קנייה של נעלי ספורט לגברים יכולה לאפשר לגברים רבים מאוד לשפר את המראה האישי שלהם בזמן שהם עושים פעילויות ספורט שונות כמו הליכה לחדר כושר, ריצה או נסיעה באופניים. כאשר אתם הולכים לקנות זוג נעלי ספורט כדאי לכם לוודא שהנעליים נוחות לכם וגם שהן לא חלשות מאוד. חשוב לקנות נעל שתומכת בכף הרגל ושיש לה יכולת לבלום זעזועים שיכולים לקרות לכף הרגל בזמן ריצה או הליכה על כביש.

 

נעלי ספורט לבני נוער – פריט חובה בכל ארון!

 

קנייה של נעלי ספורט יכולה להתאים מאוד גם לבני נוער שרוצים שהמראה החיצוני שלהם יהיה מגוון מאוד. כאשר בוחרים לקנות נעליים ספורטיביות אז יש הרבה יותר אפשרויות ללבוש ולסגנון המראה החיצוני שלנו. אנחנו יכולים לבחור לקנות נעליים בעלות עיצוב שונה והדפסים שונים. יש אנשים שבוחרים למשל ללבוש נעליים שהצבע שלהן משלב מספר צבעים כמו טורקיז, אדום וזהב או כחול, כסף ולבן. יש נעליים שיש עליהם הדפסים שונים של דרקונים או של דימויים אחרים כמו ברקים או כוכבים. חשוב לדעת מה אנחנו אוהבים ומה מתאים לנו ולפי זה לבחור איזה נעליים לקנות. 

 

המאמר קנייה של נעלי סופרט פורסם ראשון בנימרוד

נעלי ספורט במבצע – למה לכל אחד כדאי לקנות נעלי ספורט?

הנעליים שאנחנו הולכים איתן ביום יום מגנות על כפות הרגליים שלנו ומאפשרות לנו ליהנות מיציבה נכונה יותר. קנייה של נעליים לא חייבת להיות סיפור מורכב או קשה. אם אנחנו רוצים לקנות נעליים איכותיות כדאי לנו לקנות נעלי ספורט במבצע שיוכלו לאפשר לנו להרגיש בנוח ולהיראות מעולה. נעלי ספורט הן נעליים שנוח מאוד לעשות איתן מגוון רחב של פעילויות מריצה ועד עבודה בגינה או תפקוד ביום עבודה מלא. הליכה עם נעל נוחה יכולה למנוע מצבים של כאבי גב חזקים ואפילו מצבים לא נעימים של כאבי ראש וכאבי צוואר

 

נעלי ספורט במבצע – לשדרג את המלתחה הפרטית שלכם

 

קנייה של נעלי ספורט במבצע יכולה לאפשר לכל אחד ואחת להעשיר את המלתחה הפרטית שלו כך שהיא תהיה עם יותר סגנון. יש הרבה מאוד דגמים שונים של נעלי ספורט במגוון עיצובים וצבעים ואנחנו יכולים לבחור לקנות את זוג הנעליים שהכי קולע לטעם האישי שלנו. אם יש לנו סגנון לבוש ייחודי או לוק אופנתי שאנחנו מעדיפים אנחנו יכולים בהחלט לבחור לקנות נעלי ספורט שהעיצוב שלהן יהיה ייחודי גם עם הרבה צבע ועניין. ניתן לקנות נעלי ספורט לבנות, שחורות, ורודות, כחולות, ירוקות ואפילו נעליים סגולות או נעליים בצבע כתום.

 

נעלי ספורט במבצע

 

נעלי ספורט במבצע – לנשים וגברים

 

קנייה של נעלי ספורט במבצע יכולה להשתלם מאוד גם לנשים וגם לגברים שרוצים לקנות נעליים חדשות במחיר השווה לכל כיס. כאשר אנחנו קונים נעליים במבצע כדאי לנו לקנות אותן רק לאחר שנמדוד אותן ונראה שנוח לנו ללכת איתן. לפעמים נעליים יכולות ללחוץ על כף הרגל ולכן חשוב לדעת מה המידה המדויקת שלנו בנעליים כך שנוכל לקנות נעל שיהיה לנו נוח אתה גם לאורך שעות רבות. מומלץ כאשר קונים נעל ספורט להתייחס מצד אחד לכך שחשוב שהנעל תהיה נוחה ונעימה לרגל ומצד שני לוודא שהעיצוב שלה יהיה אלגנטי ואסתטי. השילוב בין אסתטיקה, יופי ונוחות יאפשר לנו להפיק הנאה רבה יותר מכל נעל שנבחר לקנות.

 

 

המאמר נעלי ספורט במבצע פורסם ראשון בנימרוד

נעלי ספורט לילדים – למה אסור להתפשר על נוחות?

הבריאות של הילדים שלנו היא הדבר שהכי חשוב לנו כהורים. כאשר הילדים שלנו הולכים עם נעליים לא נוחות אז הם יכולים לסבול מכאבים ברגליים או מכאבי גב. בשביל שנוכל למנוע מהילדים שלנו כאבים מסוג זה כדאי לנו להקפיד לקנות להם נעליים נוחות שמותאמות במיוחד לילדים. קניית נעלי ספורט לילדים יכולה לאפשר לכל ילד להרגיש הרבה יותר טוב ולא לסבול מכאבי גב או כאבים שונים ברגליים. נעליים אלו יכולות להיות בעלות עיצוב ייחודי ובמגוון צבעים שונים כמו למשל נעליים שיש בהן שילוב של שחור ולבן או נעליים שיש בהן שילוב של כחול וסגול.

 

נעלי ספורט לילדים – נעליים לכל פעילות

 

קנייה של נעלי ספורט לילדים היא דבר שכל הורה מכיר. נעלי ספורט הם נעליים נוחות לכל פעילות. הילדים שלנו יוכלו לנעול את נעלי הספורט לבית הספר או לפעילויות שונות שיש להם כמו טיולים או כאשר הם משחקים עם החברים שלהם אחר הצהריים כדורסל או מחבואים. את הנעליים הילדים שלנו יוכלו לנעול לבד בקלות והם יאפשרו להם גם ללמוד איך קושרים שרוכים. חשוב לתת לילד לבחור ביחד אתנו איזה נעל לקנות. עוד חשוב לשים לב שהילד מודד את הנעל ושנוח לו ללכת איתה ושהיא לא לוחצת לו מדי על האצבעות ברגליים או על כלל כף הרגל.

 

נעלי ספורט לילדים – נעליים שהן גם אופנה

 

נעלי ספורט לילדים זה לא פריט חשוב וחיוני לחיי היומיום. נעליים אלו הן גם נעליים שהן הצהרה אופנתית לכל דבר. ילדים יכולים לבטא את חוש האופנה שלהם על ידי קנייה של נעלי ספורט בעיצוב שהם אוהבים במיוחד. יש ילדים שרוצים נעלי ספורט בדמות גיבורי על בעוד ילדים אחרים רוצים שיהיו הדפסים אחרים על הנעליים שלהם. כל ילד יכול לבחור איזה נעל היא מוצאת חן בעיניו מבחינת העיצוב החיצוני והמראה שלה. אם יש צבע שהילד שלנו אוהב במיוחד כמו ירוק או אדום אנחנו יכולים לקנות לנו נעליים בצבע זה בדיוק ולאפשר לו להרגיש טוב יותר כאשר הוא לובש את הנעל.

 

המאמר נעלי ספורט לילדים פורסם ראשון בנימרוד

8 טיפים לרכישת נעלי חזרה לבית הספר שלכם

רוצה להתחיל את שנת הלימודים של הילד שלך ברגל ימין? הנה כמה טיפים שיעזרו בכך.

 

 

נעליים חדשות הן חלק משגרת הלימודים של כל ילד כמעט. אבל האם אתה מלביש את הילדים שלך עם הנעליים הנכונות? לדברי מומחים, במקרים רבים התשובה היא לא. וזו בעיה אמיתית, כי נעליים שמתאימות כראוי הם חלק קריטי בצמיחה של הילד שלך. על פי האגודה הרפואית האמריקאית Podiatric, נעליים מתאימות היטב עשויות גם לסייע במניעת השמנה בילדים על ידי עידוד התנועה והפחתת הסיכון לפציעה או כאב במהלך הפעילות הגופנית.

 

לדברי ג'ורדינה שפירו, DPM, פודיאטרית בפרקטיקה פרטית באזור בוסטון, מספר מחקרים שנערכו עם קבוצות גדולות של ילדים מצאו כי למעלה מ -50% מהילדים לובשים נעליים בגודל שגוי. "לעתים קרובות יותר, הנעליים שהן נמצאות בהן קטנות מדי", אומר ד"ר ספירו.

 

נעלי ספורט

 

בעוד שחנויות נעליים לילדים יכולות להיות מקומות כאוטי, ישנם צעדים פשוטים שאתה יכול לנקוט כדי להבטיח שהילדים שלך עם נעליים נוחות, אשר מתאימות היטב:

 

 •       אל תקנה נעליים עם "מקום לגדול". רגלי ילדים עלולות לגדול מהר מאוד, כל כך הרבה הורים חושבים שהם יכולים לחסוך כסף על ידי קניית נעליים עם קצת תוספת מרחב בהם. ד"ר ספירו ממליץ נגד זה, ומזהיר כי "המרחב בנעל עבור הבהונות והקשת יהיה גם במקום הלא נכון וזה גם יכול לגרום להשפעות מזיקות על התפתחות השריר ורמות הפעילות."

לנעליים צריך להיות מרחב קטן באיזור הבהונות ברגליים כדי לזוז, מוסיף ניל מ. שפלר, DPM, פודיאטר בבית החולים בבולטימור. "צריך להיות מקום לבהונות, אבל לא כמות מופרזת", הוא אומר.

 

 •    
 •       נעלי ספורט הן תמיד הימור נכון. קשה לנצח את הריפוד והתמיכה של נעל ספורט טובה כשמדובר בלהלביש את הילדים שלך לחזור לבית הספר. "נעל ריצה או נעל הליכה תומכת היא האפשרות הטובה ביותר", אומר ד"ר שפירא. "Stride Rite, Nike, ו Thom McAn עשו את כל המחקרים על רגלי ילדים והם מקום טוב להתחיל בו. זה לא אומר שמותגים אחרים עשויים לא להיות הנעל הטובה יותר עבור הרגל של הילד שלך, אבל חברות אלה החליטו לשים את המאמץ לתוך עיצוב במיוחד עבור הילדים."

 

 •       תזכור שאתה מקבל את מה שאתה משלם עליו. נעליים זולות עשויות להתאים יותר לתקציב שלך, אבל זה בדרך כלל הכי טוב לזכור את הפתגם הישן כשמדובר בלקנות נעליים. ייתכנו כמה יוצאים מן הכלל, אומר ד"ר שפלר. "יש כמה נעליים פחות יקרות שהן עשויות היטב", הוא אומר. "שאל אורתופד להצעות בכל קטגוריית מחיר."

 

 •       הגדל את הרוטציה. ד"ר ספירו מציע לעבור בין שני זוגות נעליים כדי למנוע בעיות ברגל. (גם מבוגרים צריכים לעשות את זה.) "ודא שיש לך לפחות שני זוגות לכל הפעילות 'היומיומית' והשתדל להחליף מיום אחד למשנהו," היא אומרת. "כמו אצל מבוגרים, עדיף לא ללבוש את אותם הנעליים יומיים ברציפות."

 

 •       הימנע מנעליים יד שנייה. זה יכול להיות פתרון כלכלי וסביבתי, אבל שפלר אומר שנעליים לא עובדים באותה צורה כמו סוגים אחרים של בגדים כשזה מגיע למסור אותם לילדים צעירים. "לעולם אל תמסור את הנעליים מילד לילד", הוא אומר. לא רק שהנעליים כנראה שחוקות, אבל הם גם מעוצבים כנראה כדי להתאים טוב יותר על הרגל של הילד הראשון.

 

 •       וודא שהשרוכים מהודקים וקשורים היטב. אמנם, קשה לבדוק את הנעליים של הילד שלך בבית הספר לאורך כל היום, אבל הקפד להדגיש את החשיבות של שמירה על שרוכים קשורים חזק. "אם הם יחליפו נעליים במהלך היום בבית הספר, ויש שרוכים, אבזמים או סוגרים, הקפידו שהם ישרכו אותם חזק מספיק אבל לא חזק מדי", אומר שפירא. "ילדים נוטים ללבוש את הנעליים שלהם עם השרוכים רפויים, מה שגורם להם לפגיעה ברגל ועייפות."

 

 •       הישמר מכפכפי אצבע וכדומה. לבסוף, כפכפים עשויים להיראות כמו בחירה מהנה לילדים, אבל שפירו אומר שהם עושים כמעט שום דבר כדי לתמוך ולהגן על כף הרגל. "ללא ספק הימנעו מכפכפים", היא אומרת. "הם לא רק לא תומכים אלא גם מסוכנים לריצה".

 

לעתים קרובות מדי לקנות נעליים חדשות הן בתחתית רשימת הקניות, ואתה מתמודד עם זה כאשר יש לך פחות אנרגיה. כדאי להעביר אותם לראש הרשימה, ולקבל את הילדים שלך בדרך חזרה לבית הספר ברגל הנכונה - ובנעליים הנכונות.

הצצה מהירה