RSS

בלוג

8 טיפים לרכישת נעלי חזרה לבית הספר שלכם

רוצה להתחיל את שנת הלימודים של הילד שלך ברגל ימין? הנה כמה טיפים שיעזרו בכך.

 

 

נעליים חדשות הן חלק משגרת הלימודים של כל ילד כמעט. אבל האם אתה מלביש את הילדים שלך עם הנעליים הנכונות? לדברי מומחים, במקרים רבים התשובה היא לא. וזו בעיה אמיתית, כי נעליים שמתאימות כראוי הם חלק קריטי בצמיחה של הילד שלך. על פי האגודה הרפואית האמריקאית Podiatric, נעליים מתאימות היטב עשויות גם לסייע במניעת השמנה בילדים על ידי עידוד התנועה והפחתת הסיכון לפציעה או כאב במהלך הפעילות הגופנית.

 

לדברי ג'ורדינה שפירו, DPM, פודיאטרית בפרקטיקה פרטית באזור בוסטון, מספר מחקרים שנערכו עם קבוצות גדולות של ילדים מצאו כי למעלה מ -50% מהילדים לובשים נעליים בגודל שגוי. "לעתים קרובות יותר, הנעליים שהן נמצאות בהן קטנות מדי", אומר ד"ר ספירו.

 

נעלי ספורט

 

בעוד שחנויות נעליים לילדים יכולות להיות מקומות כאוטי, ישנם צעדים פשוטים שאתה יכול לנקוט כדי להבטיח שהילדים שלך עם נעליים נוחות, אשר מתאימות היטב:

 

 •       אל תקנה נעליים עם "מקום לגדול". רגלי ילדים עלולות לגדול מהר מאוד, כל כך הרבה הורים חושבים שהם יכולים לחסוך כסף על ידי קניית נעליים עם קצת תוספת מרחב בהם. ד"ר ספירו ממליץ נגד זה, ומזהיר כי "המרחב בנעל עבור הבהונות והקשת יהיה גם במקום הלא נכון וזה גם יכול לגרום להשפעות מזיקות על התפתחות השריר ורמות הפעילות."

לנעליים צריך להיות מרחב קטן באיזור הבהונות ברגליים כדי לזוז, מוסיף ניל מ. שפלר, DPM, פודיאטר בבית החולים בבולטימור. "צריך להיות מקום לבהונות, אבל לא כמות מופרזת", הוא אומר.

 

 •    
 •       נעלי ספורט הן תמיד הימור נכון. קשה לנצח את הריפוד והתמיכה של נעל ספורט טובה כשמדובר בלהלביש את הילדים שלך לחזור לבית הספר. "נעל ריצה או נעל הליכה תומכת היא האפשרות הטובה ביותר", אומר ד"ר שפירא. "Stride Rite, Nike, ו Thom McAn עשו את כל המחקרים על רגלי ילדים והם מקום טוב להתחיל בו. זה לא אומר שמותגים אחרים עשויים לא להיות הנעל הטובה יותר עבור הרגל של הילד שלך, אבל חברות אלה החליטו לשים את המאמץ לתוך עיצוב במיוחד עבור הילדים."

 

 •       תזכור שאתה מקבל את מה שאתה משלם עליו. נעליים זולות עשויות להתאים יותר לתקציב שלך, אבל זה בדרך כלל הכי טוב לזכור את הפתגם הישן כשמדובר בלקנות נעליים. ייתכנו כמה יוצאים מן הכלל, אומר ד"ר שפלר. "יש כמה נעליים פחות יקרות שהן עשויות היטב", הוא אומר. "שאל אורתופד להצעות בכל קטגוריית מחיר."

 

 •       הגדל את הרוטציה. ד"ר ספירו מציע לעבור בין שני זוגות נעליים כדי למנוע בעיות ברגל. (גם מבוגרים צריכים לעשות את זה.) "ודא שיש לך לפחות שני זוגות לכל הפעילות 'היומיומית' והשתדל להחליף מיום אחד למשנהו," היא אומרת. "כמו אצל מבוגרים, עדיף לא ללבוש את אותם הנעליים יומיים ברציפות."

 

 •       הימנע מנעליים יד שנייה. זה יכול להיות פתרון כלכלי וסביבתי, אבל שפלר אומר שנעליים לא עובדים באותה צורה כמו סוגים אחרים של בגדים כשזה מגיע למסור אותם לילדים צעירים. "לעולם אל תמסור את הנעליים מילד לילד", הוא אומר. לא רק שהנעליים כנראה שחוקות, אבל הם גם מעוצבים כנראה כדי להתאים טוב יותר על הרגל של הילד הראשון.

 

 •       וודא שהשרוכים מהודקים וקשורים היטב. אמנם, קשה לבדוק את הנעליים של הילד שלך בבית הספר לאורך כל היום, אבל הקפד להדגיש את החשיבות של שמירה על שרוכים קשורים חזק. "אם הם יחליפו נעליים במהלך היום בבית הספר, ויש שרוכים, אבזמים או סוגרים, הקפידו שהם ישרכו אותם חזק מספיק אבל לא חזק מדי", אומר שפירא. "ילדים נוטים ללבוש את הנעליים שלהם עם השרוכים רפויים, מה שגורם להם לפגיעה ברגל ועייפות."

 

 •       הישמר מכפכפי אצבע וכדומה. לבסוף, כפכפים עשויים להיראות כמו בחירה מהנה לילדים, אבל שפירו אומר שהם עושים כמעט שום דבר כדי לתמוך ולהגן על כף הרגל. "ללא ספק הימנעו מכפכפים", היא אומרת. "הם לא רק לא תומכים אלא גם מסוכנים לריצה".

 

לעתים קרובות מדי לקנות נעליים חדשות הן בתחתית רשימת הקניות, ואתה מתמודד עם זה כאשר יש לך פחות אנרגיה. כדאי להעביר אותם לראש הרשימה, ולקבל את הילדים שלך בדרך חזרה לבית הספר ברגל הנכונה - ובנעליים הנכונות.

נעלי חזרה לבית ספר - טיפים לרכישה

הורים: הימנעו מבעיות ברגליים לילדים בעזרת הנעליים הנכונות

 

תחילת שנת הלימודים החדשה מביאה שתי דברים בוודאות: בגדים חדשים ונעליים חדשות. שלא כמו בשנים האחרונות, המדפים של היום מצוידים עם מגוון רחב של סוגי נעליים כדי להתאים בסגנון ובצורה. לכן, להורים יש הרבה מה לשקול כאשר הם עושים קניות עבור נעלי חזרה לבית ספר.

 

כדי להקל על החוויה בחנות הנעליים, המכללה האמריקנית לרגל וכירורגיה (ACFAS) מציעה הנחיות שימושיות באינפוגרפיית סימוכין מהירה כדי לסייע במניעת בעיות ברגל הנגרמות על ידי נעליים לא מתאימות או שחוקות.

 

נעליים צריכות להתאים

 

הרגליים של הילד שלך יכולות לגדול עד שני גדלים בתוך שישה חודשים, אז אתה צריך להתחשב בצמיחה בעת רכישת נעליים חדשות. זה לא אומר שאתה צריך לקנות נעליים גדולות מדי, נעליים גדולות מדי גורמות לרגל להחליק קדימה, וליצור לחץ מופרז מדי על הבהונות. מנתחי כפות רגליים וקרסוליים ממליצים על התאמה טובה לגבי רוחב האצבע מקצה הנעל ועד קצה הבוהן.

 

נעליים צמודות יכולות לגרום לשלפוחיות ויבלות על הבהונות של ילדך, שלפוחיות על גב העקבים או גרוע מכך, ציפורניים חודרניות, אשר יכולות להידבק. סימנים של זיהום מן הציפורן החודרנית כוללים כאבים, אדמומיות או נוזל שמתנקז מהאזור. אם אתה מבחין באחד מהתסמינים האלה, קבע פגישה עם מנתח כף רגל וקרסול, אשר יכול לבצע הליך פשוט, בתוך המשרד כדי להסיר את הציפורן.

 

נעלי בית ספר

 

נעליים נשחקות

 

נעליים מאבדות את ספיגת ההלם שלהן לאורך זמן, לכן בחנו נעליים חדשות וישנות לתמיכה בריפוד ותמיכה לגב. מנתחי כף הרגל והקרסול מזהירים, נעליים בלויות מעלות את הסיכון לכאב בעקב אכילס ואפילו נקעים בקרסול ושברי מתח. החלף כל נעליים אשר קיים בהם בלאי סביב הקצוות של הסוליה. כאשר קונים נעליים, כדאי לבדוק ולראות את הבוהן האם היא קופצת בקלות בתוך הנעל ושהיא לא יכולה לכופף את אמצע הסוליה.

 

ילדים עם רגליים שטוחות

 

ילדים עם רגליים שטוחות זקוקים לנעליים עם מרחב לבהונות, תמיכה מקסימלית בקשת וספיגת זעזועים. הנעליים הטובות ביותר לקנות הם אוקספורד, נעלי תחרה, כי יש עומק מספיק עבור הרגל וגם ניתן להוסיף, במידת הצורך.

 

10 טיפים לרכישת נעלי בית ספר

ילדים מבלים להערכה כ30 שעות במהלך השבוע בנעלי בית הספר שלכם, או יותר מ-15,000 שעות במהלך שנות הלימודים שלכם, לכן נעילת נעליים מתאימות הינה דבר חיוני.

 

 

במהלך 11 שנות חייהם הראשונות של ילדיכם, הרגליים יגדלו ויעברו 17 מידות להערכה, עד שיגיעו לגיל 18, ונעליים שאינן מתאימות יכולות להוביל לבעיות בבגרות, כמו למשל ציפורן חודרנית ויבלות למיניהן, מה שיכול להוביל מאוחר יותר בחיים לניתוח כירורגי.

לפניכם 10 טיפים לרכישת נעלי בית ספר מתאימות.

 

ודאו כי שתי הרגליים נמדדות

 

בין אם אתם מודדים את רגלם של ילדיכם בחנות בעצמכם, או מומחה לנעלי ילדים עושה את העבודה, וודאו כי שתי רגליהם נמדדות. לרוב הילדים, והמבוגרים, תהיה רגל אחת אשר ארוכה או רחבה יותר מהשנייה, לכן זה חיוני לבדוק את שתי הרגליים. אל תרכשו נעליים גדולות מדי, מפני שהן יכולות להוביל לפציעות, וקשירות שרוכים מסוגים שונים יכולים להוות כגורם בעל השפעה במדידה – כדאי לבדוק את הנושא עם מומחה להתאמת נעליים.

 

בדיקת נעלי בית הספר

 

כאשר אתם מתאימים נעלי בית ספר לילדיכם, לפניכם כמה נקודות חשובות שכדאי לזכור:

 •          צריך להיות מרווח בעובי אגודל בין קצה הנעל לבוהן הגדולה של הילד.
 •          חלקה הרחב ביותר של הרגל צריך להיות בהתאמה עם חלקה הרחב של הנעל.
 •          מנגנון ההידוק צריך להחזיק את הרגל ביציבות בקצה האחורי של הנעל.
 •          הסוליה לא אמורה להתהפך.
 •          רצוי שהעקב יהיה צמוד אבל נוח וחלקה האחורי של הנעל חזק ויציב.
 • נעלי בית ספר

לכל ילד רגליים ייחודיות

 

רגליהם של ילדיכם עדיין גדלות ועצמות רגליהם, עדיין מתפתחות. כחצי מהילדים יהיו בעלי רגליים שטוחות וכחמישית בעלי קשתות כף רגל גבוהות. ולכן, הנעליים צריכות להיות יציבות עם ריפוד ראוי, ולספק תמיכה פנימית וחיצונית. במידת האפשר, פנו למומחה להתאמת נעליים מקצועי כאשר אתם רוכשים נעלי בית ספר, מכיוון שיצרני נעליים בדרך כלל מייצרים מבחר רחב של סגנונות להתאמה לצורות רגליים שונות.

 

בדקו אם הבהונות נעות בנוחות

 

במידה ואינם בטוחים האם נעלי בית הספר מתאימות בצורה נכונה או לא, פשוט בדקו את תנועת הבהונות – ילדיכם אמורים להצליח להזיז את הבהונות החופשיות, הנעליים לא אמורות להכאיב והבהונות לא אמורות לבלוט באף צידה של הנעל.

 

נעליים בדרך כלל יחזיקו מעמד לתקופת שנת לימודים

 

לאחר גיל שלוש רגליהם של ילדיכם יגדלו להערכה בחצי מידה כל שישה חודשים, משמע נעלי בית הספר בדרך כלל יספיקו לתשע חודשים עד שנה. עם זאת, במידה וילדיכם יחווה גדילה מוגברת במהלך שנת הלימודים, רגליהם עשויות לקפוץ במידה, גם הן, לכן מומלץ למדוד אותן ע"י מומחה להתאמת נעליים.

 

נעליים איכותיות מחזיקות ליותר זמן

 

בזמן שנעלי בית ספר הן עוד הוצאה הכרחית, זכרו שרכישת נעליים איכותיות יותר עשויה בעצם לחסוך לכם כסף, מכיוון שהן לא יבלו בקלות ולא תאלצו להחליפן באמצע שנת הלימודים. תחפשו נעליים בעלי סוליות גומי ותפירה כפולה מסביב לאזור הבהונות, אלה יאריכו את חיי הנעל.

 •          נעליים ללא קשירה ויד שנייה

להורים המתמצאים בEbay, זו עובדה עצובה שנעלי בית ספר נמנות בן המוצרים שלא כדאי לרכוש אונליין ביד-שתיים, או במכירות חצר, מכיוון שנעל אשר כבר ננעלה בעבר תתאים את צורתה לרגלו של הבעלים הקודמים והדבר יכול להוביל לבעיות ברגליהם של ילדיכם. בעליים ללא קשירה גם הן לא מומלצות לשימוש ארוך טווח, מומחי פודיאטריה ממליצים על נעליים בעלי קשירת שרוכים, קשירה ע"י סקוצ' או קשירה על ידי רצועות בתור נעלי בית ספר לילדים.

 

נעלי יד שניה

 

בצעו את רכישת הנעליים בסוף היום

 

בזמן שיתכן כי תחליטו לקום מוקדם בבוקר כדי ללכת ולמדוד את רגליהם של ילדיכם, זכרו כי עדיף לבצע זאת במהלך שעות אחר הצהריים המאוחרות, מפני שרגלי הילד נוטות להיות נפוחות מעט לקרת סוף היום. בצורה זו תוכלו לרכוש בנעליים המתאימות לרגליהם של ילדיכם כאשר הן בגודלן המרבי.  

 

בדקו כאבי גדילה

 

עם חלוף השנים, לילדים אשר יתלוננו על כאבים ברגליהם וכפות רגליהם יאמר שאין ממה לחשוש מפני מדובר ב'כאבי גדילה'. דעת המומחים בנושא השתנתה, וכיום מומחי פודיאטריה ממליצים להורים לבדוק כל תלונה על כאב בכף הרגל או ברגל עצמה, מהסיבה הפשוטה שרוב כאבי הרגליים אצל ילדים ניתנים לטיפול.

 

דברים נוספים שכדאי לבדוק

 

אולי אתם צופים לחשוב על נעלי בית ספר ורגלי ילדיכם כפעם בשנה, אבל בכל זאת מומלץ לשים לב לרשימת הדברים הבאה, ולתאם תר אצל מומחה פודיאטריה במידת הצורך:

 •          שימו לב לתלונותיהם של ילדיכם על כאבים ברגליים, עקבים, ברכיים ובכפות הרגליים.
 •          מעידות ונפילות בלתי צפויות (במידה והדבר קורה בתדירות גבוהה).
 •          נעליים שאין שוות, או נעל אשר מתבלה לפני האחרת.
 •          גירויים בעור או באזור ציפורני הרגליים.

 

המאמר 10 טיפים לרכישת נעלי בית ספר פורסם ראשון בנימרוד

טיפים לרכישת נעליים

כאשר יוצאים לקנות נעליים, המטרה האולטימטיבית היא להבטיח שהרגליים שלכם יחוו כמה שפחות כאב ובעיות. כן, סגנון ועכשוויות טובים למוח, אבל נוחות והתאמה טובים לרגליים. אתם יכולים להימנע ממחלות רגליים רבות ע"י בחירת נעליים באיכות גבוהה, אשר מתאימות לכם בדיוק.

 

על מנת לסייע לכם, הינה כמה טיפים יעילים:

טיפים כללים:

 •  1         תקנו נעליים בסוף היום (כאשר הרגליים גדולות יותר) כדי להיות בטוחים שהן לא יהיו צרות מדי.
 •  2        אם אתם לא יכולים להזיז את הבהונות שלכם אז הנעליים קטנות מידי. בנעליים בעלות קצה מעוגל או מרובע יש הכי הרבה מקום, בזמן שבנעליים בעלות קצה צר או מחודד יש פחות מקום והן עלולות לדרדר מקרים כמו יבלות או אצבעות-פטיש.
 •  3        תמדדו על שתי הרגליים. בדרך כלל אחת מהרגליים גדולה יותר והנעל צריכה להתאים בנוחות על הרגל הזו.
 •  4        תמדדו נעליים עם גרביים, גרביונים או כל דבר אחר שאתם לובשים בדרך כלל.
 •  5        ככל שאתם מתבגרים, מידות הרגליים שלכם גדלות.
 •  6        נעליים צריכות להתאים לעקבים שלכם בדיוק כמו לבהונות.
 •  7        אל תאלצו את הרגליים שלכם אל תוך זוג נעליים על מנת להתאימן לצורת הנעל.
 •  8        מידות משתנות בין חברות ודגמים. בחרו נעליים על סמך ההתאמה שלהן לרגליים ולא על סמך המידה.
 •  9        תהלכו בתוך החנות עם הנעליים לפני הרכישה. הן צריכות להרגיש נוחות, אל תצפו מהנעל להתרחב כדי להתאים לרגל. לנעליים אין תקופת התאמה.
 •  10       נעליים עם ריפוד הולם או כאלו הסופגות הלם, כמו למשל נעלי ספורט, סופגות יותר מתח ומגנות על הרגליים שלכם. זה חשוב על מנת להקל ולמנוע כאב עקב.
 •  11        לנעליים צריכה להיות תמיכה טובה בקשת. אלו שמתקפלות באזור המרכז יכולות לגרום לדורבן או לכאבים באזור קשת כף הרגל.

נעליים אשר לא מתאימות לרגל יכולות לגרום להחמרה במצבים כמו אצבעות-פטיש, יבלות, כאב בעקב ופלטפוס.
שימוש בתוספי לבוש מותאמים או אורתוטיקה מסייעים בטיפול במקרים מסוימים ומקלים על הכאב.

 

נעלי ספורט

נעלי ספורט אמורות לשמור על הרגל בתנוחה הכי טבעית בהתאם לתנועה המעורבת. השוני בעיצוב ומבחר החומרים, המשקל, מאפייני השרוכים וגורמים אחרים בקרב נעלי הספורט נועדו להגן על אזור הרגליים אשר חשופים ללחץ רב.

נעלי הספורט שלכם צריכות להיות נוחות, בנויות היטב ומתאימות לפעילות הנעשית (ריצה, הליכה, טניס, כדורגל וכו'). זכרו, נעל אשר מתאימה בצורה מושלמת לרגל מקלה על מקרים כמו יבלות ועוד.

במידה ואתם ספורטאים רציניים או מתאמנים למטרה מסוימת (מרתון, תחרות ספורט ועוד) נעלים המיועדות לפעילות ספורטיבית הם השקעה טובה. עם זאת, במידה ואין לכם צורך לנעל המיועדת לספורט ספציפי, מומלץ לרכוש נעל ספורט לשימוש כללי.

ברוב נעלי הספורט אתם תבינו מתי הם סיימו את 'אורך חייהם השימושיים'. אתם תרגישו בשינוי ברגליים שלכם - לכן, כדי להקל על כאבים מיותרים, אנא התייעצו אתנו.

 

נעלי גברים

רוב נעלי הגברים שאנחנו נמליץ עליהן הן נעליים אשר מתאימות עצמן לצורת הרגל ובעלות קצה מרווח ומקום אנכי ואופקי מספק ועקב נמוך(בדרך כלל בגובה חצי אינץ' להערכה). ניתן להשתמש גם בסוליות קשות וגם ברכות, אך הרכות נוטות להיות נוחות יותר. במידה ואתם עומדים לתקופות זמן ממושכות, נעליים עם סוליות מרופדות וגמישות יגנו על הרגליים שלכם ויעזרו בשמירה על הנוחות שלכם.

נעליים סטנדרטיות לגברים הן נעלי אוקספורד באיכות טובה בעלות קצה מורם או מעוגל. כמו כן, ניתן לנעול גם נעלים ללא שרוכים, אלגנטי ונעלי מגף נמוכות.

סנדלי גברים

 

נעלי נשים

נשים צריכות להיות זהירות במיוחד בכל הנוגע לבחירת נעליים. הנעליים הכי טובות לנשים הן נעלי הליכה עם קשירה (לא כאלה ללא שרוכים), סוליה בהרכבה ועקב רחב יחסית עם מעטפת עקב קשיחה ומרופדת, בגובה שלא עולה על שלושת רבע אינץ'.

נעלי עקב גבוהות בדרך כלל גורמות לבעיות רגליים או מחמירות אותן, כך שמידה והינך נדרשת לנעול נעלי עקב את צריכה למצוא את השיטה הטובה ביותר כדי לשמור על הרגליים שלך ללא כאב עד כמה שאפשר. תנסי לנעול אותן כמה שפחות ותנסי להחליפן בנעלי ספורט באיכות גבוהה או נעליים שטוחות אחרות לחלק מהיום. נעליים בעלות עקב נמוך (אינץ' אחד או פחות) עם קצה רחב הן אידיאליות לנשים. מצאי נעלי סירה נוחות ומושכות עם מראה אופנתי ומבנה הנגזר מנעלי ספורט, עקבים מחוזקים, ומקום מרווח לבהונות כדי להגיע לנוחות מלאה. מקום בהונות מרווח הוא חשוב כמו העקב בקביעת תאימות.

אל תענישי את רגלייך בגלל נעליים לא מתאימות.

נעליים לא נכונות כמו נעלי עקב גבוהות עם קצה מחודד יכולות לגרום למספר בלתי מוגבל של בעיות אורתופדיות, המובילות לאי נוחות או פגיעה בבהונות, בעקבים, בברכיים, בשוקיים ובגב. לא רק שהרבה נעלי עקב גבוהות הן בעלות קצה מחודד וצר אשר גורמות לבהונות לצפיפות ומכריחות אותן להיות בתנוחה משולשת לא טבעית, הן גם מחלקות את משקל הגוף בצורה לא אחידה ובכך גורמות ללחץ רב על שלד וכריות כף הרגל. לכן רוב נעלי העקב יכולות לגרום לאי נוחות, יבלות, אצבעות-פטיש ופגמים נוספים.

נעלי נשים

 

 

במידה ויש לכם שאלות אנא התייעצו עם נעלי נימרוד, נשמח לעזור.

 

המאמר טיפים לרכישת נעליים פורסם ראשון בנמרוד

 

12 טיפים פשוטים שיעזרו לכן לבחור את הנעליים המושלמות

את היכולת לבחור נעלי איכותיות ואופנתיות אפשר להשוות לכישרון אמנותי אמיתי. בכניסתכן לחנות, צריך להיות לכן ברור מה אתן בדיוק מחפשות ומספיק כוח רצון להימנע לקנות נעליים בהתבסס רק על המראה החיצוני שלהן.

אנחנו בנימרוד החלטנו לגלות בוודאות לאיזה ניואנסים יש לשים לב בעת קניית נעליים חדשות. היום אנחנו בשמחה חולקים את תוצאות המחקר שלנו אתכן!

 

איזה דברים יש להביא בחשבון כשקונים נעליים

 

 •          וודאו שחרטום הנעל והעקב שומרים על צורתם. כשאתן לוחצות עליהן ולאחר מכן מרפות, לא צריך להיווצר עיוותים (דפורמציה). עקב הנעל חייב להיות קשיח - עקב רך יכול לשקוע במהירות, דבר שעשוי לגרום לכן לאי נוחות רבה בזמן הליכה.
 •          עליכן לבחור את גודל הנעליים החדשות בהתבסס על גודל כף הרגל הגדולה שלכן. תאמינו או לא, להרבה אנשים יש רגל אחת מעט יותר גדולה מהרגל השנייה. לכן, תצטרכו לנסות מספר זוגות נעליים בגדלים שונים ולבחור בזוג שבו שתי הרגליים ירגישו בנוח.
 •          יציבות צריכה להיות בין דרישות החובה שלכן כשאתן קונות נעליים חדשות. אם אתן מנסות נעליים עם עקב גבוה, נסו להפעיל מעט לחץ על אמצע כף הרגל. במקרים מסוימים, זה יגרום לעקב להחליק לאחור. זהו סימן ברור שלא משתלם לקנות אלא אם כן אתן מוכנות להתמודד עם חסרונות כאלה כמו הליכה מתנודדת ואובדן תמידי של איזון (משהו שבוודאי יעצבן אתכן רבות).
 •          עליכן גם לשים לב לגמישות הסוליה. קחו נעל ביד אחת, ונסו לכופף את החרטום שלה עם היד השנייה. סוליה שאינה גמישה מספיק מונעת מפרקי כף הרגל לנוע באופן תקין. זה עלול לגרום להפרעות בהליכה/עייפות ולגרום לגוף להגביר את צריכת האנרגיה.
 •          אתן לא צריכות לקנות נעליים שמגבילות את כף הרגל בתקווה שבקרוב תוכלו לנעול אותן. זה יכול להוביל לבעיות בזרימת הדם ובתפקודי השרירים. יתר על כן, נעליים כאלה במהירות מאבדות את מראן הנאה.

כדי להבטיח הימנעות ממצב כזה, עמדו בגרביים שלכן על יריעת נייר קרטון, ושרטטו את הצורות, הן של הרגל הימנית והן של הרגל השמאלית עם עט. גזרו את קווי המתאר האלה. בפעם הבאה שתהיו בחנות, הכניסו את הגזיריות לתוך הנעליים שאתן רוצה לרכוש. שניהם חייבים להתאים לנעליים מבלי לכופף את הקצוות.

 •          אנו ממליצים לכן לקנות נעליים חדשות בשעות אחר הצהריים המאוחרות. לקראת סוף היום, הרגליים שלנו נפוחות מעט. זה אומר שזוג נעליים שהתאימו לכן באופן מושלם בבוקר עלולות להרגיש צמודות מדי בערב. עדיף לגדוע את הבעיה הזאת באיבה, ולבחור זוג נעליים שירגישו נוח בכל שעות היום!

 

 •          בדקו תמיד נעליים חדשות ביד מבפנים. המשטח הפנימי צריך להיות רך, ללא תפרים פנימיים מחוספסים. הסוליה הפנימית צריכה להיות גמישה וקלה להסרה.

 

 •          כשמנסים נעליים חדשות, הקפידו ללכת איתן כמה צעדים על משטח מוצק. שטיחים רכים יכולים לגרום לכל נעליים להרגיש נוחות. כדי לקבל הבנה טובה יותר, עברו מן השטיח לרצפה חשופה!
 •          אם אתן חושבות לקנות נעליים עם עקבים גבוהים, גובה העקב המקסימלי צריך להיות 9.5 ס"מ. המרחק המקובל בין הסוליה לעקב צריך להיות לא פחות מ 3 ס"מ. ככל שהמרחק קצר יותר, כך הנעליים נעשות פחות יציבות ויותר משקל עובר לבהונות.
 •          עליכן לזכור, שעם הזמן, הרגליים שלכן עלולות מעט להתארך ולהתרחב, לכן תצטרכו למדוד אותן כל 2 שנים. במיוחד אם אתן מעדיפות לקנות נעליים דרך האינטרנט.

איך לבחור את הגודל המתאים

 

 •          כאשר מנסים נעלים עם עקב גבוה, דבר קריטי שיש לוודא הוא שהרגל שלכן אינה מחליקה בזמן הליכה על בלוק העקב. עם הזמן, הנעליים יתרחבו, דבר שיגרום לרגליים להחליק אפילו יותר קדימה וזה עלול להוביל לשבר בעקב.
 •          אם אתן מחפשות נעליים עם רפידה מפרווה, זכרו כי הפרווה תמעך ותשחק, וזה יוביל להיווצרות שטח ריק נוסף בתוך הנעל.
 •          בעת קניית נעלי זמש, חשוב לזכור שהן נוטות להתרחב במהירות. לכן כשאתן מודדות אותן בחנות, וודאו כי הנעל מתאימה לכף הרגל ונצמדת ממש.
 •          אם הנעליים הן בעלות חרטום מוארך, צריך להיות 1-2 ס"מ של מקום פנוי עבור הבוהן.

 

המאמר טיפים לבחירת נעליים פורסם ראשון בנמרוד

נעלי קלארקס – לבחור באיכות ליהנות מיופי

כאשר אנחנו קמים בבוקר ויוצאים מהבית אחת הפעולות הכי בסיסיות שאנחנו עושים זה לשים נעליים. הנעליים שאנחנו הולכים איתן יכולות להשפיע רבות על איכות החיים שלנו. נעליים לא נוחות יכולות לגרום לכאבי גב. נעליים שהמראה שלהן לא אסתטי או אופנתי יכולות לגרום לנו נזק תדמיתי במקום העבודה ולכן חשוב מאוד לשים לב לאיזה זוגות נעליים אנחנו קונים מבחינת הנוחות והיופי האסתטי שלהן. נעלי קלארקס הן דוגמא למותג נעליים איכותי שמשדר יוקרה, יופי, אופנה ואף חשוב מכך נוחות ורכות. הנעליים של קלארקס הן לא רק נעליים יפות מאוד ואופנתיות אלא נעליים שנעים ללכת איתן בכל מקום ובכל שעה לכל אורך עונות השנה בין אם מדובר בקיץ חם או בחורף קריר.

נעלי קלארקס

 

נעלי קלארקס – למה חשוב לשים לב שקונים נעליים?

 

כאשר אנחנו קונים נעליים חשוב לשים לב מאיזה חומרים הנעליים עשויות. יש מגוון רחב מאוד של בדים ועורות מהן נעליים עשויות. פעם אחר פעם ודגם נעליים אחד אחרי דגם נעליים אחרת נעלי קלארקס מפתיעות באיכות החומרים מהן הן עשויות. נעלי קלארקס הן דוגמא לנעליים בהן לא מתפשרים על איכות החומר או על איכות העיצוב. הנעליים לא רק נראות נהדר – הן גם נוחות מאוד וקלילות ולא מכבידות על כף הרגל ומעניקות תמיכה טובה ליציבה האישית שלנו.

נעלי קלארקס – איך הנעליים שלנו יכולות להשפיע על הבריאות שלנו?

הבחירה אם איזה נעליים נסתובב כל היום היא בחירה שיכולה להשפיע מאוד על הבריאות האישית שלנו. נעליים לא נוחות או לא איכותיות יכולות לגרום לכאבי גב וברכיים ולפגוע באופן משמעותי באיכות החיים שלנו. הבחירה לקנות נעלי איכות כמו נעלי קלארקס היא בחירת איכותית לא רק מבחינה אופנתית אלא גם מבחינה אורתופדית. מותג נעליים זה קיים כבר למעלה ממאתיים שנה והוא מעסיק את מיטב המעצבים בתחום על מנת שכל דגם של כל נעל יהיה נוח, אופנתי ויעניק תמיכה מלאה לגוף כאשר אנחנו הולכים ברחוב, במשרד או בדרך לבילוי.

נעלי קלרקס

 

נעלי קלארקס – מה היתרונות של הנעליים?

 

היתרונות של נעלי קלארקס הם רבים. נעליים אלו מעוצבות באופן שמותאם לגברים ולנשים ולמאפייני כפות הרגליים שלהן. עיצוב נעליים משלב בין אומנות, אסתטיקה, אופנה ואורתופדיה ובנעלי קלארקס שלל מרכיבים אלו מגיעים לכדי שיא כל פעם מחדש. החברה הינה אחת ממותגי הנעליים הוותיקים ביותר בעולם ויש לה ניסיון רב בטכנולוגיות החדשות ביותר של עיצוב נעליים. כאשר אנחנו קונים נעל חשוב שנקנה נעל נוחה, אוורירית, גמישה ובעלת אלסטיות שיכולה להתאים באופן אישי לכף הרגל שלנו. נעלי קלארקס מאפשרים לנו זאת.

 

נעלי קלארקס – למה כשקונים נעליים כדאי לקנות מותג וותיק?

 

כאשר אנחנו קונים נעליים חשוב שנבחר לקנות אותן ממותג וותיק כמו נעלי קלארקס. היוקרה, היושר והניסיון המקצועי של המותג מאפשרים לנו להיות בטוחים שכל דגמי הנעליים שלו נבדקו מבחינה אורתופדית ושהם תומכים בכף הרגל והגב מבלי להתפשר על האסתטיקה או הרלוונטיות האופנתית שלהן לפי הטרנדים הכי חמים בעולם האופנה.

במקום שנסבול מכאבי גב ולא נבין למה, כדאי לנו להיות חכמים ולהשקיע בקנייה איכותית של נעליים. קניית נעלי קלארקס תוכל לאפשר גם לכם להיפרד לשלום מחוסר נוחות בחיי היומיום ולהתחיל ליהנות מכל צעד חדש שאתם לוקחים בבית, בעבודה או במקומות בילוי שונים. ההבדל שתרגישו יהיה גדול מאוד והוא יאפשר לכם ליהנות יותר וגם על הדרך להיות אופנתיים ומתאימים מבחינת המראה שלכם למקום העבודה.

 

 

המאמר נעלי קלארקס פורסם ראשון בנמרוד

נעלי clarks – לקנות נעליים איכותיות לכל עונה

אמור לי איזה נעליים אתה לובש ואומר לך עד כמה נוח לך בכל יום. רבים לא מודעים לכך אך הנעליים שאנחנו לובשים יכולות להשפיע רבות על התחושה הכללית שלנו. ככל שנבחר לנעול נעליים נוחות יותר כך נהיה נינוחים יותר בעבודה ובבית ונוכל ליהנות מאיכות חיים גבוה יותר. אם אתם רוצים לקנות נעליים כדאי לכם לקנות נעליים כמו נעלי clarks נעליים שהן איכותיות לכל אורך השנה בין אם חם או קר.

מומלץ לקנות לכל עונה (בדגש על הקיץ והחורף) נעל שמתאימה לה מבחינת הכובד שלה ורמת הבידוד שלה. בקיץ נעליים קלות יותר בעלות בידוד קל מתאימות יותר בשונה מהחורף אז כדאי לקנות נעליים בעלות סוליית נעל עבה יותר ובידוד טוב יותר כך שאם יורד גשם ויש בוץ ומים ברחוב לא נרטב ולא יהיה לנו קר.

 

נעלי clarks – טיפים לקניית נעליים נוחות

 

נעלי clarks הן אחד ממותגי הנעליים הנוחים ביותר שיש בארץ. המותג של נעלי clarks הוא מותג אופנה בינלאומי שהוקם לפני כ-200 שנה באנגליה שאז עוד הייתה האימפריה הבריטית. היתרון של הנעליים הוא העיצוב המתוחכם שלהם כמו האופנה הבריטית הקלאסית והנוחות הרבה שמרגישים כאשר נועלים אותן. נעליים אלו איכותיות מאוד והן יכולות לאפשר לכל גבר או אישה לשדרג באופן פשוט וקל את המראה שלהן לקראת פגישת עסקים או פגישה רומנטית חשובה.

 

נעלי clarks

 

נעלי clarks – כאופנה גבוה ונוחות מרבית נפגשים

 

נעלי clarks הם דוגמה נדירה לכך שמותג אופנה מפגיש בין אופנה מתוחכמת ואלגנטית ובין נוחות מרבית של הפריט עצמו. כאשר אנחנו קונים נעליים אנחנו רוצים בדרך שני דברים:

 1.       שהנעליים יהיו יפות וטרנדיות.
 2.      שהנעליים יהיו נוחות ונוכל לנעול אותן במשך שעות ארוכות ברצף.

שילוב זה לעיתים בא לידי ביטוי באופן מלא באותו דגם נעליים ולעיתים האסתטיקה של הנעל באה על חשבון הנוחות שלה ולהפך. בנעלי clarks המצב הוא שונה – נעליים אלו עונות על הדרישה של נוחות לצד אסתטיקה גבוה מאוד.

 

נעלי קלארקס

 

נעלי clarks – לקנות נעליים שנעים ללכת איתן

 

נעלי clarks הו נעליים שכדאי לקנות אותן. הנעליים מגיעות עם אחריות וכאשר אנחנו קונים אותן אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו קונים מוצר איכותי. ככל שאיכות הנעליים שנקנה תהיה יותר טובה כך נוכל להשתמש בנעליים למשך זמן רב יותר. בשביל שנוכל לדעת עם הנעליים נוחות לנו או לא חשוב שנדע מה המידה המדויקת שלנו בנעליים וכדאי לנו לנסות ולנעול את הנעל בחנות וללכת אתה קצת לפני שאנחנו קונים אותה. אם הנעל לוחצת על הרגל אז לא כדאי לקנות אותה ולהחליף את הדגם למידה או חצי מידה גדולים יותר.

 

נעלי clarks – למראה ייצוגי ויוקרתי של נשים וגברים

 

מראה ייצוגי זה ערך חשוב מאוד גם לנשים וגם לגברים. כאשר אנחנו יוצאים לעולם העבודה חשוב לנו לשמור על מראה ייצוגי שיוכל לאפשר לנו ליצור לעצמנו תדמית חיובית בפני הקולגות שלנו. אם אנחנו רוצים להשיג מראה ייצוגי ויוקרתי חשוב מאוד לשים לב לבחירות האופנתיות שלנו. אחד מפריטי האופנה שהכי יכולים לשנות מראה אישי ולהפוך אותו ליותר מכובד ויוקרתי הוא הנעליים. נעליים יוקרתיות ומעוצבות יכולות לשדרג את המראה של כל אחד גם אם הוא רק לובש ג'ינס וטישרט. נעלי clarks יכולות להיות פריט עיצובי ואופנתי בודד אשר לבד הופך את כל המראה להרבה יותר אלגנטי ומתוחכם כך שכלל המראה יהיה הרבה יותר הרמוני, יוקרתי ואסתטי.

 

המאמר נעלי clarcks פורסם ראשון בנימרוד

 

נעלי ההליכה הטובות ביותר לילדים- טיפים לבחירת נעלי הילדים הנכונות לכל חופשה

לכל מי שמתכנן טיול עם ילדים, אני דוחק בכם לחשוב קדימה על נעליים. שלפוחיות, כאבים. כפות רגליים ללא נוחות יכולות להרוס לכם את החופשה. במיוחד אם אתם מטיילים עם ילדים מכיוון והם פשוט יסרבו ללכת! כשמדובר בנעלי הליכה לילדים- חישבו על נוחות יותר מכל דבר אחר!

 

יש לנו שלושה בנים פעילים שפשוט לא מבינים את הרעיון של שמירה על הנעליים שלהם. זה אתגר אמתי למצוא נעליים באיכות טובה/במחיר טוב שיעמדו בהתעללות שהילדים שלנו גורמים להן. נוסף לכך, נעלי איכות לילדים הן לא זולות. זה כמעט בלתי אפשרי למצוא את הנעליים הנכונות שיתאימו לכל מיני אירועים שונים ועם שלושה ילדים הגדלים במהרה החנייה שלנו לעיתים קרובות נראית כמו חנות נעליים... נעלי בית, נעליים לבית הספר, מגפיים לגשם, מגפיים לחורף, סנדלים לקיץ, נעלי ספורט, נעלי כדורגל... ובדיוק כשחשבת שכבר כיסית הכל, כפות הרגליים של הילדים שלך גדלות ואתה צריך להתחיל הכל מהתחלה...

 

סנדלים

 

אתה לא באמת יכול לארוז שבע זוגות נעליים לכל ילד ולכל אירוע כשאתה מטייל. לכן זה חשוב לבחור את הנעליים הנכונות בהתאם ליעד שלך ולסוג החופשה שאתה מתכנן. בהתאם לתוכניות המסע שלך, כנראה שתצטרך לקנות זוג נעליים טובות לטיולים לטיול אחד, זוג נעלי מים ליעד נוסף, וזוג של נעליים מהודרות לטיול נוסף. או שאולי תצטרך את כל השלושה לשבוע אחד...

 

מדוע זה חשוב לבחור נעלי הליכה נכונות לילדים

אחת מחוויות הטיול הנוראות ביותר שהיו לנו עם ילדים הייתה בגלל הנעליים הלא טובות שהבן שלנו נעל בטיול רגלי קצר בקורסיקה. נוצרה לו שלפוחית כל כך גדולה מתחת לאצבעות כך שבסוף נאלצנו ללכת כל יום במחצית השנייה של החופשה שלנו לבית החולים. זה היה כל כך גרוע שהרופא התעקש לראות את הפצע בכל יום ולהחליף את התחבושות בעצמו! הוא פשוט לא האמין שזה התחיל משלפוחית פשוטה- כל כף הרגל הייתה כחולה ושחורה...

הבן שלנו לא יכול היה ללכת. אסור היה לו להיכנס למים ונאלצנו לשנות לגמרי את כל תוכנית החופשה! למזלנו,    שהינו קרוב לאז'אקסיו- אחת מהערים הגדולות ביותר על האי- ובית החולים היה בקרבת מקום. נוסף לכך, בעלי דובר צרפתית כך שלא היו לנו בעיות לתקשר עם הרופאים והרוקחים... גם הייתה לנו עגלה בשביל התאומים הצעירים שלנו כך שעדיין היינו יכולים לסייר כשבננו הבכור יושב בעגלה בין הביקורים לבית החולים... אז זה יכול היה להיות יותר גרוע, אך מיותר לציין שהחופשה שלנו יצאה שונה מאוד ממה שתכננו...

 

אחרי החוויה הזאת אנחנו אפילו יותר זהירים כשאנחנו בוחרים את הנעליים הנכונות לחופשה לילדנו. אנחנו מנסים תמיד לטייל במטען קל מה שבדרך כלל אומר שאנחנו אורזים שתי זוגות נעליים לאדם. אך בהתאם ליעד שלנו, עכשיו אנחנו לעיתים אורזים שלושה זוגות נעליים ואפילו ארבעה, בגלל שאנחנו יודעים מהחוויה שלנו שנעליים לא נכונות יכול להרוס את כל החופשה.

 

אז הנה עצה כדי לעזור לכם לבחור את הנעליים הטובות ביותר לילדים שלכם לכל סוג של טיול משפחתי.

 

המדריך המלא לבחירת נעלי הליכה הטובות ביותר לילדים

 

נעלי הילדים האהובות עלינו- בבית ובטיולים

 

הנעליים האהובות עלינו בכל הזמנים לילדים הם קרוקס. פעם הייתי ספקנית בנוגע לנעלי פלסטיק, אך הI ההמצאה הכי טובה כשמדובר בנעליים לילדים.הן כל כך מגוונות שהילדים שלנו נועלים אותן כל הזמן- בחוף, בבריכה, בגינה, בבית (במקום נעלי בית), במלון כשאנחנו מטיילים ואפילו בחופשות סקי!

 

למעשה, נעלי פלסטיק  מושלמות לנעילה במלון בחורף- אתה יכול לנעול אותן בקלות עם גרבי סקי עבים, זה לא משנה אם הן נרטבות, הן ניתנות לרחיצה ויש להן אחיזה טובה.

 

בקיץ שעבר נפשנו בהרי שווייץ ויום אחד הילדים שלנו רצו להצטרף לפעילויות בניית הסכר לנהר. לא היו לנו נעלי מים, אך נעלי פלסטיק הצילו אותנו שוב.

 

כמו בכל מוצר איכותי ישנם דגמים זולים יותר. אך אני מציעה שתקנו נעלי פלסטיק מהמותגים המובילים כדי להבטיח איכות . כבר איבדתי את הספירה של כמה זוגות נעלי פלסטיק היו לנו עד עכשיו ומעולם- אפילו לא פעם אחת- לא היו לנו בעיות איתן. אנחנו פשוט שוטפים אותן ומשתמשים בהן שוב.

איזה סוג של נעלי ילדים לארוז לחופשת קיץ

 

הקיץ כאן וזה זמן לחפש נעליים חדשות לילדים שלכם. בהתאם למקום בו אתם גרים או מתכוונים לטייל, זו יכולה להיות מטלה קלה או משימה כמעט בלתי אפשרית. לעת עתה אתמקד בנעלי ילדים הטובות ביותר לקיץ- הקיץ האמתי, לא זה שיש לנו בדרך כלל כאן בבלגיה.

 

סנדלים סגורות מלפנים לילדים

 

אם אתם קונים רק זוג נעליים אחד לילדים שלכם בקיץ, סנדלים סגורות מלפנים הן ככל הנראה האופציה הטובה ביותר. לרוב הסנדלים הסגורות מלפנים לילדים יש סקוץ' הניתן לכוונון, מה שאומר שהן יכולות להתאים לכל כף רגל. לסוליה יש אחיזה טובה ואצבעות הרגליים של ילדיכם גם הן מוגנות היטב. נוסף לכך, הן קלות, מאווררות, נוחות במיוחד ויכולות לשמש להרבה אירועים שונים.

קנו סנדלים סגורות מלפנים לילדים בארצות הברית או באירופה.

 

סנדלי הקיץ של הילדים

נעלי הקיץ האהובים ביותר על ילדינו הן סנדלי אלפנטן היו לנו לפחות תשע זוגות במשך השנים ובדיוק קנינו שלושה זוגות חדשים לקיץ הזה. ניסינו פעם זוג זול יותר, אך מהר מאוד הבנו שסנדלים חזקים עם סוליה נוחה ואחיזה טובה שווים את התוספת במחיר.

קנו סנדלי אלפנטן לילדיכם.

 

נעלי מים

 

 

נעלי מים לילדים שווים בהחלט מספר דולרים נוספים. אתה לא צריך לדאוג לאבנים חדות בחוף, מרצפות חמות או חלקלקות סביב לבריכת השחייה או שילדיך ידרכו על אלמוג חד כשצוללים.

קנו נעלי מים לילדים בארצות הברית או באירופה.

כפכפים?

בעוד אנחנו תמיד אורזים לעצמנו כפכפים לחופשה, אנחנו אף פעם לא לוקחים אותם בשביל ילדינו. זה נכון, הם תופסים פחות מקום מנעלי פלסטיקבמטען שלכם, אבל אנחנו תמיד מעדיפים נעלי פלסטיק לילדים שלנו בגלל הגיוון שלהן והנוחות. ילדים פעילים וכפכפים פשוט לא הולכים טוב ביחד.

נעלי ילדים הטובות ביותר לחופשה פעילה: הליכה, טיולים רגליים, קייאקים, מחנאות

ישנם ארבעה גורמים עיקריים לקחת בחשבון כשמחפשים נעליים טובות לחופשה פעילה.

 1.       מה בדיוק אתם מתכננים לעשות בחופשה? אתם לא צריכים לקנות נעלי הליכה מאוד יקרות אם אתם מתכוונים לעשות רק טיול אחד או שניים קצרים עם הילדים. עדיף לקנות נעלי הליכה חזקות שיתאימו לרוב המקרים.
 2.       אתה חייב לוודא שהנעליים נוחות וחזקות מספיק כדי שלא תצטרך לחשוש לעקם את הקרסול.
 3.       וודא שלנעליים יש אחיזה טובה.
 4.       חשוב על כך שהנעליים יירטבו בחוץ- בחר נעליים חסינות מים לרוב הפעולות בחוץ ונעליים מתאימות למים לקייאקים או למחנאות על שפת הנהר.

טיפ: אם ניקח זוג אחד של נעלי ילדים כשבחופשה, הם יהיו בסגנון הזה:

 

קנה נעלי הליכה לילדים בארצות הברית או באירופה.

נעלי ילדים הטובות ביותר לחופשת חורף

אם אתה קונה רק זוג אחד של נעלי חורף לילדך, וודא לא רק שהן חסינות מים, אלא שהן גם חזקות ובעלות אחיזה טובה. אנחנו כבר לא קונים לילדינו את מגפי הירח- במקומם אנחנו בוחרים לקנות זוג אחד של מגפי חורף טובים במיוחד. הנעליים האלה אידיאליות לחופשות סקי ולכל יעד של מזג אוויר קר כמו קנדה, אלסקה או איסלנד.

 

קנה מגפי חורף לילדים בארצות הברית או באירופה.

נעלי ילדים הטובות ביותר לטיול בעיר

כל טיול בעיר משמעו הליכה. הרבה הליכה. אתה בהחלט לא צריך נעלי הליכה בעיר, למעשה, יותר טוב שתבחר נעליים קלות ונוחות לילדים שלך. אני ממליצה על נעלי ספורט. לא מסוג קונברס, אלא נעלי ספורט הוותיקות והטובות עם סוליה טובה ואווריריות.

 

קנה נעלי ספורט לילדים בארצות הברית או באירופה.

נעלי הילדים הטובות ביותר לדיסנילנד ופארקי שעשועים אחרים

אני נוטה לנעלי ספורט כאופציה הטובה ביותר לפארק שעשועים. למרות זאת, אם אתם אוהבים הרבה רכבות מים, אולי כדאי שתשקלו במקום זה סנדלי מים. לנעלי ספורט לוקח המון זמן להתייבש ולא כיף ללכת סביב עם נעליים רטובות.

 

קנה סנדלים עמידים במים לילדים בארצות הברית או באירופה.

נעלי הליכה לבנות

יש לנו שלושה בנים ואנחנו מנסים תמיד לבחור נוחות על פני עיצוב. למזלנו הם (עדיין) לא בררנים בנוגע ללבוש. אני יודעת שזה לא תמיד כל כך קל כשיש לך בת. אך עם כל זאת, יש הרבה נעליים מעוצבות ונוחות לבנות כך שלא אמורים להיות לך קשיים במציאת נעלי הליכה טובות לבנות שלך. הנה מספר דוגמאות לנעליים נוחות לבנות לחופשה הבאה שלכם.


 

קנה נעלי הליכה לבנות בארצות הברית או באירופה.

נעליים מהודרות לילדים

אתם תרצו לארוז זוג נעליים מהודרות לילדים אם אתם יוצאים לשייט או אם אתם שוהים במלון מהודר. במקרים כאלה, תרצו לארוז גם תלבושת נחמדה. בחרו נעליים יפות שלא עולות הרבה כי הילדים שלכם ינעלו אותן רק במספר אירועים.

 

קנה נעליים מהודרות לילדים בארצות הברית או באירופה.

כל ההמלצות בפוסט הזה מבוססות על החוויות האישיות שלנו כשטיילנו עם שלושת הבנים הצעירים שלנו. אני מקווה שתמצאו את הרשימה הזו מועילה!

הנה מה שאנחנו בדרך כלל אורזים לילדינו כשאנחנו מטיילים: נעלי פלסטיק , סנדלים ונעלי הליכה או נעלי ספורט.

 

המאמר טיפים לבחירת סנדלים פורסם ראשון בנעלי נימרוד

טיפים לבחירת הנעליים הטובות ביותר למחנה קיץ לילדים

הקיץ נועד לאור השמש, להיות בחוץ כל היום, ואם אתה ילד, כדי ללכת למחנה!

 

אם אתה הורה, זה אומר שאתה ככל הנראה עסוק במציאת פעילויות שיעשירו את עולמו של ילדך, מעצב לוח זמנים כמעין פאזל שיתאים ללוח השנה, ומצייד אותם לקיץ של גילויים חדשים והרפתקאות. ולמרות שאנחנו אולי מעט משוחדים, אנחנו חושבים שמה שעל כפות הרגליים שלהם לוקח חלק חשוב בהפיכת הקיץ ל "הקיץ הכי טוב אי פעם!"

 

לא משנה אם מדובר ברשימה לאריזה למחנה בלילה או למחנה ביום, הנה מספר טיפים כדי להקל על מציאת נעליים שהם אוהבים עם כל ההגנה, התמיכה והפרקטיות שמרגיעים אותך. (נוסף לכך, הסתכלו על הבחירה שלנו של סנדלי נימרוד לילדים שנמכרים במהירות).

 

 

מאוורר ומותאם למים

מזג אוויר קיצי מחייב עיצוב מאוורר, וכפות רגליים קטנות המתרוצצות כל היום בהחלט מרוויחות מקצת יותר אוורור. חפשו נעליים עם פתחי אוורור או לכו לכיוון של סנדלים . כל סנדלי  NIMROD לילדים מותאמים למים עם רשתות המתייבשות במהירות וסוליית גומי עמידה לגרירה מאחר וילדים נתקלים בהרבה פעילויות במחנה.

 

קלות לנעילה וחליצה

בנג'י או סקוץ' הופכים את הנעילה והחליצה של הנעליים לקלה במיוחד לילדים, בעוד שגם יוצרים התאמה ודאית. נוסף לכך, אין שרוכים שצריך לקשור או שניתן למעוד עליהם.  

 

רחיצות

מהנהר לבית שעל העץ לנדנדת הצמיג, ילדים מכסים שטח נרחב במהלך כמאה ימי הקיץ. היכולת לזרוק למכונת כביסה את הנעליים או הסנדלים שלהם שומר עליהן במראה רענן ומוכנות לכל פעילויות מחנה הקיץ ומעבר לכך.

 

ללא אצבעות פצועות

לילדים יש שתי מהירויות: מהר ומהר יותר. אם הם בטבע חוקרים את הפרא או שהם בפרא של העיר, שמירה על אצבעות רגליהם מכוסות יכולה למנוע פציעות קיץ נפוצות. חוסם האצבעות הייחודי של נימרוד שומר על כפות רגליים גדולות וקטנות מאושרות כבר שנים.

 

אזור הנוחות

כילדים שם בחוץ המנסים דברים חדשים מחוץ לאזור הנוחות שלהם במחנה, זה עוזר אם הם מרגישים הכי בטוח ונוח שאפשר כשהם עושים זאת. ציוד שלא מרגיש טוב (במיוחד על כפות הרגליים) זו הדרך המהירה ביותר לקטיעת כל פעילות שהיא. חפשו ריפוד ותמיכה קשתית שירגישו נוח כל היום, בכל יום.

 

 

הבחירות שלנו: המועדפים של נמרוד לילדים

 

 

בדקו את המבחר הענק של נעלי וסנדלי הילדים של נמרוד אשר מעוצבים להתפתחות הבריאה של כפות רגליים בגדילה, עם העמידות והביצועים לעמוד בקצב של כל ההרפתקאות שלהן. אם אתם מתקשים לבחור את נעלי מחנה הקיץ הטובים ביותר לילדיכם, נשמח לעזור. תצרו קשר כדי לשוחח עם מומחי נימרוד. 

 

המאמר סנדלים לילדים פורסם ראשון בנמרוד

 

7 טיפים מפודיאטרית להכנת רגלי הילדים לקיץ

ילדים זקוקים לטווח של נעליים שיתאים לצורכי הקיץ שלהם.

 

הקיץ מתקרב במהירות, וזה הזמן לערוך רשימת מלאי למלתחה של ילדכם- במיוחד הנעליים. אין דרך טובה יותר לבדוק את השינויים שעברו כפות הרגליים שלהם במהלך החורף הארוך מאשר ביקור בחנות נעליים עצמאית בשיטת ה-"שב והתאם" (sit-and-fit).

 

לד"ר ג'קלין סוטרה, פדיאטרית מניו-יורק, חברה בצוות מעבדת ויוניק אינובשן של נעלי-נוחות, יש שבעה טיפים להורים המתכוננים לקנות נעלי קיץ לילדיהם.

 

 

 1.       תמדדו את כפות הרגליים. כפות רגליים של ילדים יכולות לגדול במהלך החורף מבלי שתבחינו, אומרת סוטרה. הנעליים אולי עדיין יתאימו, אך זה חשוב לבדוק את מצבן כדי לקבוע האם הם במצב ראוי לנעילה.
 2.       נעליים צריכות להיות ספציפיות לפעילויות הקיץ של הילד, מייעצת סוטרה. נעלי ספורט עם בליטות בסוליות (מה שמוכר כנעלי פקקים) צריכות להינעל תמיד כשמשחקים בייסבול, בעוד גרבי מים מומלצים לשחייה, מאחר והן מציעות הגנה מפני פטריות הנמצאות במים.
 3.       אל תנעלו לילדיכם כפכפים. סוטרה מייעצת כנגד כפכפים מאחר והם לא נותנים הגנה לאצבעות ויכולים בקלות ליפול מכף הרגל. למרות זאת, הם רעיון טוב על שפת הבריכה, או כשמתקלחים במקומות ציבוריים. כשבוחרים סנדלים לשימוש יומיומי, היא מציעה את אלה עם החלק הקדמי הסגור כדי להגן על כפות רגליים קטנות.
 4.       גרביים הם חובה לקיץ. ילדים צריכים ללבוש גרביים בנעלי ספורט ונעליים סגורות, מאחר והם יכולים לספוג זיעה וגם יוצרים חציצה בין הנעל לעור. הם גם מונעים מהנעל לספוג לחות מכף הרגל, ובכך שומרים עליה מפיתוח ריחות ומגדילה בקטריאלית.
 5.       חילוף נעליים זה הכרחי לילדים ומבוגרים כאחד. נעליים צריכות הזדמנות לנשום, אומרת סוטרה, כדי להגן על כף הרגל ואורך החיים של הנעל.
 6.       החומרים מהם עשויות הנעליים גם יכולים להשפיע על נוחותם. סוטרה אומרת לחפש נעליים בסגנון הקנבס הניתנות לרחיצה. תמיד העבירו את היד בפנים הנעל כדי לוודא שאין תפרים בולטים שיכולים להציק לכף רגלו של הילד וליצור שלפוחיות.
 7.       נוחות היא המפתח. ודאו שהנעליים נוחות בחנות. "אם הנעליים לא מתאימות לילד שלכם בחנות, אל תנסו "לרכך" אותן," היא מזהירה.

 

 

המאמר 7 טיפים מפודיאטרית להכנת רגלי הילדים לקיץ  פורסם ראשון בנעלי נימרוד

 

הצצה מהירה