טיפים לקניית צעד ראשון

נעלי צעד ראשון – 7 טיפים שאת חייבת להכיר בקניית נעלי צעד ראשון

נעלי צעד ראשון הן הנעליים החשובות ביותר להתפתחות תקינה של כף הרגל, העוזרות לעצב ולפתח בצורה טבעית את רגליהם הרכות של הילדים. נעליים אלו, הן הנעליים שאיתן ילדכן יעשו פעילויות רבות ומאמץ רב, ולכן חשוב מאוד לבחור עבורם את הנעליים באיכות הגבוהה ביותר.

ישנם כמה דברים שיש לשים לב אליהם כשבוחנים רכישה של נעלי צעד ראשון לילדים. כל אחד ואחד מהנושאים הללו יכול לעזור או להפריע לצמיחה וההתפתחות הטבעית של הרגליים. בכך שתכירי את הנושאים הללו, שמיד נדבר עליהם, את תוכלי לעזור לכפות הרגליים של ילדיך לגדול כפי שהטבע רוצה ולא כפי שנעליים לא מתאימות מכריחות אותם.

מהם הנושאים החשובים לבדיקה לפני קנייה של נעלי צעד ראשון? מהם הדגשים הקריטיים בבחירה של נעליים לילדים? במאמר הבא, אנו נעבור וניתן לך 7 טיפים שאת חייבת להכיר ולדעת טרם הרכישה.

7 טיפים שאת חייבת להכיר בקניית נעלי צעד ראשון

אז הנה 7 טיפים חשובים בקניית נעלי צעד ראשון לילדים:

נעלי צעד ראשון - בחירה בחברה מוכרת ואמינה

את לא יכולות לדמיין בכלל כמה הלוגו שמוטבע על הנעליים חשוב בבחירת הנעליים. בנעלי ילדים, ישנם המון שחקנים שהם קצת פחות מוכרים בעולם הנעליים מכיוון שהם מכוונים לקהל מסוים שלא כל כך נחשף לפרסומות ואמצעים שיווקיים שהם בעצם הילדים. בתור אימא, עלייך לעשות את המחקר כדי לדעת מהן החברות המובילות בתחום נעלי הילדים.

אחד המותגים אולי נכתוב מותג ולא חברה? הללו, שנעלי נמרוד הם היבואנים הרשמיים שלה, היא המותג אלפנטן. המותג אלפנטן הוא מותג וותיק ביותר ונחשב כאחד החלוצים המובילים בתחום נעלי הילדים. בנוסף, הוא גם אחד המותגים הוותיקים בשוק, מעל 80 שנה של ניסיון. הנעליים שאלפנטן מייצרים עשויים מהחומרים האיכותיים והטובים ביותר, כך שאת יכולה להבטיח לילדים שלך את הטוב ביותר.

המותג ELEFANTEN, הוא מותג פרימיום גרמני לנעלי פעוטות המוביל בעולם. נעלי הצעד הראשון של אלפנטן והפעוטות בכלל, פותחו לאחר מחקר ופתוח מתקדם. נעלי צעד ראשון של אלפנטן מיוצרות בטכנולוגיית הזרקה ייחודית PU, הן קלות, עמידות, גמישות וידידותיות לסביבה. הסוליה עשויה מחומר מתכלה. מסייעות להתפתחות טובה יותר של כף הרגל.

בנוסף, לא רק החברה המייצרת היא חשובה אלא גם החנות ממנה את קונה את הנעליים. כידוע לך, בשוק האופנה יש המון חיקויים זולים יותר אך המחיר הנמוך מגיע עם איכות נמוכה. לכן, אם את רוצה להיות בטוחה שאת מקבלת את הטוב ביותר וגם ילדייך מקבלים את הטוב ביותר, בחרי להגיע לאחד מסניפי רשת נעלי נמרוד הפרוסות בכל רחבי הארץ.

נעלי צעד ראשון - בחירה במידה הנכונה

המידה הנכונה היא גם כן חשובה מאוד. זה ברור שחשוב לבחור את המידה הנכונה בעבור הילדים שלך אך האם את יודעת למה זה כל כך חשוב?

כפי שכבר אמרנו, בשלב זה, הרגל של הילדים גדלה ומתפתחת בצורה מאוד משמעותית וחשוב לאפשר לה גדילה נוחה וטבעית. אם הנעליים לא תהיינה במידה המתאימה, הן עלולות לפגוע בהתפתחות התקינה של כף הרגל.

נעליים במידה קטנה מדי, ילחצו על רגליהם של הילדים, מה שיגרום לכך שלא יהיה לרגליים מספיק מרחב דבר שגם הוא עלול לפגוע בהתפתחות התקינה של כף הרגל. נעליים במידה גדולה מדי, לא נוחות להליכה ועלולות לגרום לנפילות.

לכן, במטרה למנוע זאת, עלייך לקנות לילדים שלך נעליים במידה המתאימה. המרווח האידיאלי הוא 10 מ"מ המאפשר מרחב גדילה מעולה לרגליהם של הילדים.

 

נעלי צעד ראשון - נעליים גמישות

בשלב זה, שבו הילדים שלך עברו מנעלי טרום הליכה לנעלי צעד ראשון, הם כבר הולכים בצורה טובה אך הם עדיין בשלבי הסיום של הלמידה. בשל כך, הם זקוקים לנעליים שיתמכו בכף הרגל בצורה טובה אך כזו שלא תמנע מהם שום חופש תנועה.  לצורך כך, הילדים זקוקים לנעליים גמישות.

נעליים גמישות יעניקו לילדים את מלוא מרחב התנועה ,הילדים ילמדו איך לאזן ולייצב את עצמם על הרגליים בכל שלב בזמן הליכה, ריצה או כל פעילות אחרת שהם עושים. בנוסף לכך, נעליים גמישות יעניקו לילדים שלך את האופציה לייצב את עצמם לא משנה מהו המשטח עליו הם נמצאים – בין אם זה בטון, חול, דשא או כל משטח אחר, הנעליים הגמישות יאפשרו לילדים לייצב את עצמם בצורה טובה.

 

נעלי צעד ראשון - משקל הנעליים

פשוט מאוד - נעליים צריכות להיות קלות ככל האפשר כדי שלילדים יהיה נוח ללכת איתן ולא יהיה להם קשה להרים את הרגליים בכל צעד וצעד. הנעליים של אלפנטן מצטיינות לא רק באיכות גבוהה אלא גם במשקל נמוך שמאפשר לילדים הליכה טבעית ביותר, נקודה החשובה לבריאות כף הרגל ונוחות ההליכה.

 

נעלי צעד ראשון - סקוטש או שרוך?

בנעלי ילדים, קיימות שתי אפשרויות סגירה נפוצות – סקוטש ושרוכים. שתי האופציות הן מעולות וטובות ואין אחת שטובה יותר מהשנייה.

סקוטש – במידה ובחרת בנעליים עם סקוטש, את בעצם מקלה על עצמך בכך שנעילת הנעליים לילדים היא קלה יותר ולא מצריכה הרבה זמן. כשלילדים יש נעליים עם שרוכים, לפעמים הם זזים ונלחמים בך וקשה יותר לנעול את הנעליים. כשהנעליים הן עם סקוטש, זה הרבה יותר קל.

שרוכים – שרוכים הם דרך ההידוק השכיחה ביותר בנעליים אך כפי שכבר הזכרנו קודם, יהיה לך קשה לנעול לילדים את הנעליים. למרות זאת, הילדים מסתבכים יותר עם השרוכים וקשה להם יותר לפרום את הקשר של הנעליים ולהוריד אותן, מאשר לפתוח את הסקוטש ולהוריד אותן.

כאמור, לכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות וחסרונות. את צריכה להחליט מה יהיה לך ולילדים שלך קל יותר ומה ההעדפה האישית שלך לגבי נקודה זו.

 

נעלי צעד ראשון - התאמה לרגליים

הרבה מאוד אנשים חושבים שהתאמה לרגליים קשורה אך ורק למידה של הנעליים. התאמה אכן קשורה למידה אך היא לא הדבר היחידי. הנוחות והצורה שבה הרגליים יושבות בתוך הנעליים חשובות גם כן. הנוחות תבטיח שהילדים ינעלו את הנעל, כי אם הנעליים לא יהיו נוחות, הם פשוט לא ישתמשו בהן.

התאמה לרגליים של הילדים היא חשובה ביותר מכיוון שכמו שחשוב לבחור את המידה הנכונה כדי שלאפשר התפתחות טבעית של הרגליים, גם התאמה נכונה תבטיח את ההתפתחות הטבעית של הרגליים. כדי לוודא התאמה, יש לתת לילדים למדוד את שתי הנעליים וללכת איתן כדי לוודא שהן אכן נוחות ויושבות היטב על הרגליים של הילדים.

 

נעלי צעד ראשון - החומר ממנו מיוצרת הנעל

החומר ממנו מיוצרות הנעליים הוא חשוב ביותר מכיוון שהחומר הוא שמשפיע על הגמישות של הנעליים וכמו כן על המשקל שלהן, ועל החשיבות של נקודות אלו כבר כתבנו בטיפים קודמים. כמו כן, החומר שממנו מיוצרות הנעליים, הוא זה שקובע כמה הן יהיו מאווררות או חנוקות. נעלי ילדים צריכות להיות מאווררות ככל האפשר מכיוון שילדים מזיעים יותר וחשוב שהנעליים תהיינה מסוגלות למנוע זאת.

 

לסיכום,

החשיבות של בחירת נעלי צעד ראשון לילדים שלך היא עצומה. אנו גאים להביא לך את הפתרון המושלם עבור הילדים שלך, נעלי צעד ראשון אלפנטן, נעל איכותית, עמידה, קלה ומאווררות מהחברה המובילה בעולם לנעלי צעד ראשון. את יכולה לצפות במבחר העצום של הנעליים באתר וכמו כן לבקר באחד מסניפי החברה.

אצלנו בנעלי נימרוד, תוכלי למצוא מגוון רחב של נעלי צעד ראשון בנים  וגם של נעלי צעד ראשון בנות כך שהילדים שלך יוכלו בוודאות למצוא משהו שהם גם אוהבים, גם נוח להם וגם מתאים להם. כך, הם יוכלו לגדול בצורה טבעית ונוחה ואת תהיי בראש שקט כי את תהיי בטוחה שהרגליים שלהם נמצאות בידיים (או יותר נכון נעליים) טובות.

 

 

 

שיווק באינטרנט: שטיק מדיה
התחברות / הרשמה
הזינו מספר טלפון ונתחיל :)
התחברות / הרשמה
יש להזין את הקוד שהתקבל ב - SMS
לא קיבלת קוד? שלח שוב
התחברות לאתר
רגע, לפני התחלת הקניה - חשוב לנו לוודא שהפרטים נכונים
חברי מועדון צוברים נקודות בשווי 10% מערך הקנייה 1 נקודה = 1 ₪
הצטרפותי מהווה הסכמה לתקנון המועדון
© All rights reserved to Nimrod 2020
club-members-logo

מצטרפים למועדון הלקוחות ונהנים מהטבות בלעדיות

השדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה