• מייצרים נעלי ילדים
  • מייצרים נעלי ילדים
  • סנדלים לנשים

המותג נעלי נימרוד החל את דרכו בשנות  העשרים של המאה הקודמת והפך במרוצת השנים לאחד מסמליה המובהקים של אפנת הילדים הישראלית.

 הכל החל בתחילתה של המאה הקודמת, אי שם בגליציה הרחוקה, כשסבא צבי הסנדלר הקים יחד עם בניו בית מלאכה קטן לנעליים.
בית המלאכה היה במרוצת השנים לסדנת סנדלרות ובהמשך לבית מסחר תל אביבי שהיום מוכר כרשת נעלי הילדים נימרוד המונה כ-70 סניפים ברחבי הארץ.
הנעליים שלנו מספרות סיפור. סיפור על משפחה שחצתה יבשות והשתקעה בארץ ישראל הפורחת. סיפור על אומנות שעברה מדור לדור. ואולי יותר מהכל - אלפי ילדים שעושים אתנו את צעדיהם הראשונים כבר למעלה מ- 70 שנה.

במשך השנים הפך המותג נימרוד לאייקון של איכות בלתי מתפשרת, נוחות, אפנתיות וכמובן ילדות ישראלית. העסק המשפחתי הקטן הפך לחברה עדכנית שעומדת בחזית הפיתוח הטכנולוגי, מבצעת בקרת איכות קפדנית ומובילה אינספור טרנדים עיצוביים.
הנעליים שלנו ממשיכות ללוות את הקטנטנים גם בהמשך, עם מגוון רחב של מותגים מהמובילים בעולם שנמכרים כיום בחנויות הרשת: אלפנטן , פומה, אדידס, קונברס, איפנמה, ואנס, בלאנסטון ועוד.
מנעלי ספורט וקט רגל, דרך מגוון עצום של בובות וסניקרס ליום יום, לפנאי ולאירועים כמובן.
עם פריסת סניפים במרכזי הקניות המובילים בכל רחבי הארץ ועם למעלה מ- 500 עובדים, אנו בנימרוד מחויבים לאותו חזון שעמו יצא סבא צבי לדרך. חזון של חריצות, מצוינות, רלוונטיות בשוק האפנה והתאמה למגמות עולמיות.
אז בפעם הבאה שילדכם זקוק לנעליים חדשות או שפשוט בא לכם להתחדש – בחרו באחת מהחנויות שלנו. 

כי ב- nimrod&more צריך רק לבחור.

נימרוד ייצור (1979) בע"מ ח.פ 510807183 קריית שדה התעופה רחוב הגליל 6 ת.ד 114 נתב"ג

הצצה מהירה